Szpinak siekany – nowość od FRoSTY!

FRoSTA Szpinak siekany

fot. FRoSTA

W ofercie marki FRoSTA pojawił się nowy produkt – Szpinak siekany. Jest dostępny w tradycyjnym i nowoczesnym kanale dystrybucji od maja 2012 r.

Nowy produkt to lekko rozdrobniony szpinak uprawiany specjalnie dla FRoSTY. Zamrożony tuż po zebraniu Szpinak siekany bez żadnych dodatków, zachowuje naturalny smak, aromat i wartości odżywcze. Doskonały jako baza do zup, sosów oraz farszów do pierogów, naleśników i tart.

Nowy produkt rozszerza asortyment szpinaków FRoSTY o kolejną, piątą już propozycję. Szpinak siekany posiada wygodne, nowoczesne opakowanie. Jest dostępny w kartoniku 450 g w formie kostki. Szata graficzna utrzymana w kolorystyce charakterystycznej dla marki FRoSTA pozwala konsumentowi rozpoznać produkt na sklepowej półce. Umieszczone na froncie opakowania oznaczenie FRoSTA 100% Naturalnego Smaku potwierdza gwarancję wysokiej jakości, oryginalności i naturalności oferowanego produktu.

Przykładowe potrawy, które można przygotować na bazie Szpinaku siekanego zamieszczono z tyłu opakowania na w formie Kulinarnych Inspiracji, QR kodów oraz na stronie internetowej www.frosta.pl.  Na kartoniku produktu znajdują się także informacje o czasie jego przygotowania oraz zawartości składników odżywczych.

Producent: FRoSTA Sp. z o.o.
Produkt: Szpinak siekany
Gramatura: 450g
Sugerowana cena detaliczna: 2,99 pln

FRoSTA

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.