Pudliszkujemy – czyli grillowa kampania marketingowa dla ketchupu Pudliszki

Ketchup Pudliszki Barbecue 480g

fot. Heinz

Marka Pudliszki, lider na rynku ketchupu, na tegoroczny sezon grillowy przygotowała szeroko zakrojoną akcję promocyjną. Swój flagowy ketchup wspiera telewizyjną kampanią reklamową z udziałem zabawnych urwisów oraz intensywnymi działaniami w Internecie i na Facebooku, a także w sklepach. Marka wprowadziła także limitowaną edycję ketchupu no smaku barbecue.

Okazuje się, że ketchup Pudliszki jest i do kanapki i do parówki… a kiedy przyjdzie właściwa chwila, trzeba go użyć także do grilla! Dlatego Pudliszki przez caly okres grillowy będą na całego… Pudliszkować, czyli pysznie i rodzinnie spędzać wolny czas przy grillu czy na pikniku. Do tego samego w ramach akcji reklamowej zachęcają swoich konsumentów. Pudliszkujemy zawsze z ketchupem Pudliszki, który powstaje z najlepszych dojrzałych pomidorów i smakuje tak pysznie, że żadna potrawa nie może się bez niego obejść.

W ramach działań marketingowych w telewizji można oglądać nowy film reklamowy, w którym sympatyczne rodzeństwo opowiada, kto, do czego i dlaczego lubi ketchup Pudliszki. Kampanię można obejrzeć w TVP1 i TVP2, stacjach Polsat i TVN oraz na wielu kanałach tematycznych. Uzupełnieniem kampanii telewizyjnej są szeroko zakrojone działania w Internecie oraz social media. Na potrzeby akcji powstała strona www.pudliszkowanie.pl, na której można znaleźć ciekawostki o Pudliszkowaniu oraz wiele inspiracji kulinarnych i nie tylko. Fani marki na Facebooku (www.facebook.com/pudliszki) będą mogli wziąć udział w różnych konkursach i atrakcjach. Dodatkowo Pudliszki zorganizowały konkurs dla blogerek kulinarnych, które podzielą się swoimi pomysłami na pyszne dania piknikowe czy grillowe. Także detaliści mogą w sezonie letnim liczyć na wsparcie kategorii ketchupów w postaci m.in. materiałów POS.

Marka proponuje także nowość produktową specjalnie na sezon grillowy. Jest to limitowana edycja ketchupu o smaku barbecue, idealnie pasującym do mięs, warzyw i innych potraw z grilla. Nowy smak jest dostępny w butelkach 480g.

***

Pudliszki to najchętniej wybierana marka ketchupów w Polsce, z udziałami wartościowymi na poziomie 27,8% (ACN, za okres luty-marzec 2012). Pudliszki dwukrotnie zostały uznane Najmocniejszą Polską Marką w kategorii produktów żywnościowych w rankingu dziennika Rzeczpospolita. Ketchup Pudliszki wielokrotnie nagradzany był za swoją wysoką jakość i smak oraz za dochody przynoszone detalistom.

Heinz

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.