Torba do pakowania próżniowego od Jana Niezbędnego!

Jan Niezbędny - torba próżniowa

fot. Jan Niezbędny

Na sklepowych półkach pojawił się właśnie nowy produkt marki Jan Niezbędny – torba do pakowania próżniowego ułatwiająca przechowywanie np. zimowej odzieży, pościeli, koców oraz rzeczy, które zajmują zbyt dużo miejsca w domowych szafach. Będzie ona także pomocna w trakcie pakowania bagażu na wakacyjny wyjazd.

Torba próżniowa Jana Niezbędnego dzięki swoim właściwościom pozwala zmniejszyć objętość przechowywanych w niej rzeczy nawet o 75%. Dzięki temu oszczędzamy cenne miejsce na półkach i możemy przestać martwić się o brak miejsca w szafie.

Posiada ona specjalny zawór, który umożliwia swobodne usunięcie powietrza z jej wnętrza za pomocą odkurzacza. Jeśli akurat nie mamy możliwości skorzystania z niego powietrze możemy usunąć także poprzez mocne naciśnięcie torby. W ten sposób jego nadmiar uleci przez specjalną strunę. Aby uniknąć dostania się do wnętrza torby nieczystości jest ona wyposażona specjalny klips, który ułatwia szczelne zamknięcie struny.

Dzięki właściwościom hermetycznym torby, mamy pewność, że rzeczy w niej przechowywane są chronione przed wilgocią, insektami, kurzem czy pleśnią. Dodatkowo torba jest transparentna, co pozwala na łatwe i wygodne sprawdzenie co znajduje się w jej wnętrzu, bez konieczności otwierania.

Torba do pakowania próżniowego

Wymiary: 60 x 80 cm
Cena: 8,90 zł

Jan Niezbędny

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.