Darmowe filmy i atrakcyjne nagrody od Gorącego Kubka Knorr!

Masz apetyt na film pij gorący do kanapki

fot. Knorr

Gorący Kubek Knorr znalazł swoje miejsce przy kanapce! Teraz dzięki tej apetycznej parze możesz oglądać za darmo 14 fantastycznych komedii na portalu Ipla.pl! 

Wybieraj wśród takich hitów jak komedie Woody’ego Allena, np. „Słodki drań” czy „Jej wysokość Afrodyta”, oraz komedii bardzo romantycznych, jak „Niania w Nowym Jorku”, „Dwa dni w Paryżu” czy „Randki w ciemno”. Masz ochotę na deser? Wejdź na www.facebook.com/GoracyKubek i rozpocznij gorący wyścig! Pokonaj wszystkie przeszkody na drodze Gorącego Kubka do kanapki. Gdy przejdziesz przez 4 plansze gry i odpowiesz na pytanie konkursowe, masz szanse wygrać atrakcyjny przewodnik Pascala „Polska dla aktywnych z Gorącym Kubkiem Knorr”.

***

O marce Knorr

Knorr to marka produktów żywnościowych obecna na polskim rynku od 1933 roku. Jej celem jest dostarczenie polskim konsumentom doskonale smakujących produktów, na bazie których można przyrządzić szybko i prosto smaczne potrawy. Produkty marki Knorr tworzy i doskonali sztab 230 profesjonalnych kucharzy z całego świata, dla których gotowanie jest życiową pasją. Buliony, zupy, sosy, Fixy, przyprawy, sosy sałatkowe i Gorący Kubek marki Knorr to gwarancja jakości i kulinarnego sukcesu.

Knorr

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.

Więcej w Gorący Kubek, Knorr, Konkurs
Konkurs Staropolanka
Woda dla świata, woda dla człowieka – edukacyjny konkurs Staropolanki

Jeszcze przed końcem roku szkolnego producent wody mineralnej Staropolanka zorganizował konkurs dla klas ze szkół podstawowych i gimnazjalnych. Trwająca miesiąc...

Zamknij