Marka Britta obniża ceny produktów Twój Błonnik

Marka Britta obniża ceny produktów z linii Twój Błonnik, dostępnych w opakowaniach typu doypack.

Marka Britta, należąca do portfolio Sawex Foods, repozycjonuje cenowo produkty z linii Twój Błonnik. Nowe ceny są niższe od dotychczasowych o 20-30%. Promocją cenową zostały objęte produkty: Twój Błonnik z płatkami pszennymi i truskawkami, Twój Błonnik z płatkami pszennymi, słonecznikiem i żurawiną oraz Twój Błonnik bez dodatku cukru.

Nowa polityka cenowa związana z obniżeniem cen produktów ma na celu zwiększenie konkurencyjności i atrakcyjności marki wśród konsumentów.

Zdajemy sobie sprawę, że na decyzje zakupowe Polaków w znacznym stopniu wpływają ceny. W trudnych ekonomicznie czasach, konsumenci ostrożniej planują wydatki, chcemy im w tym pomóc obniżając ceny, jednocześnie nie rezygnując z wysokiej jakości produktów. Liczymy, że wprowadzona oferta promocyjna zachęci konsumentów do częstszego sięgania po produkty Twój Błonnik, a tym samym zwiększy ich sprzedaż.

– mówi Marta Wolak z działu marketingu Sawex Foods.

Od kwietnia br. marka Britta realizuje ogólnopolską akcję promocyjną wszystkich produktów z linii Twój Błonnik. Działania konkursowe są adresowane do konsumentów i punktów sprzedaży detalicznej. W puli nagród do wygrania są stylowy miejski samochód Mitsubishi Colt i vouchery na pobyt w hotelu SPA. Promocyjne produkty wyróżniają się na sklepowych półkach specjalnymi etykietami z informacją o zasadach promocji. Akcja promocyjna potrwa do końca lipca. Szczegóły są dostępne na www.twojblonnik.pl.

Twój Błonnik to produkt bogaty w łatwo przyswajalny błonnik pokarmowy i pełne ziarna. Jest adresowany przede wszystkim do aktywnych konsumentów, ceniących zdrową dietę, jakość oraz przykładających wagę do smukłej sylwetki. Są idealne na zdrowy początek dnia i jako chrupiąca przekąska. Produkty Twój Błonnik są dostępne w różnych wariantach smakowych.

Producent: Sawex Foods

Produkty:

Twój Błonnik z płatkami pszennymi i truskawkami 225g
Twój Błonnik z płatkami pszennymi, słonecznikiem i żurawiną 225g
Twój Błonnik bez dodatku cukru 225g

Cena: 4,50 – 5,00 pln

Sawex Foods

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.