Sante poszerza ofertę cukru trzcinowego – Nierafinowany Cukier Złocisty Golden Granulated

Sante cukier trzcinowy Golden Granulated

fot. Sante

Sante wprowadza nowy produkt do swojej oferty asortymentowej z kategorii cukru trzcinowego – Nierafinowany Cukier Trzcinowy Złocisty Golden Granulated w opakowaniu 1kg. Jest to uważany za najlepszy na świecie cukier trzcinowy z Mauritiusa, co zawdzięcza doskonałym warunkom uprawowym i niezwykle żyznym glebom wulkanicznym, zwanym andosolami.

Nierafinowany Cukier Trzcinowy Złocisty Golden Granulated Sante charakteryzuje się złocistą barwą, drobnymi, sypkimi kryształkami oraz bogatym aromatem i smakiem. Doskonale komponuje się z kawą i herbatą, dodany do wypieków doda im ciekawej, nieco karmelowej nuty.

Nierafinowany Cukier Trzcinowy Złocisty Golden Granulated Sante dostępny jest w eleganckich opakowaniach utrzymanych w tonacji złota i brązu, co podkreśla najważniejsze cechy produktu – jakość i specyfikę.

Wprowadzony obecnie do oferty firmy Sante nierafinowany Cukier Trzcinowy Złocisty Golden Granulated jest oryginalny i najwyższej jakości. Ma szerokie zastosowanie w kuchni, podniesie walory każdego napoju, dodając codziennej kawie czy herbacie szczyptę rajskiego doznania.

Nierafinowany Cukier Trzcinowy Złocisty Golden Granulated 1 kg można kupić m.in. w sklepie internetowych Sante (www.sklep.sante.pl), gdzie oferowany jest w cenie 12,42 zł.

Sante

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.