MediaMarkt wyremontował 10 sklepów. Teraz otwiera je ponownie

Ekipa MediaMarkt SzczecinSieć z elektronikπ użytkową MediaMarkt intensywnie odnawia swoje sklepy, w celu zapewnienia lepszych doświadczeń zakupowych klientów. W ostatni weekend miało miejsce reotwarcie aż 10 marketów.

Jakie zmiany możemy dostrzec w marketach, które w ostatni weekend zwieńczyły swoją przebudowę reotwarciem? Przede wszystkim portfolio sklepów zostało dostosowane do zmieniających się standardów rynkowych i wymagań klientów. W tym celu odświeżono wizerunek sklepów i zoptymalizowano powierzchnię sali sprzedażowych, aby można było jeszcze łatwiej się po nich poruszać i – co najważniejsze – błyskawicznie znaleźć to, czego szukamy.

Dodatkowo w sklepach zastosowano nowoczesne rozwiązania marketingowe, które uatrakcyjnią je wizualnie i będą bardziej przystępne dla klienta.

Z dumą możemy ogłosić, że po przebudowie otworzyliśmy kolejne sklepy naszej sieci w odświeżonej wersji. Dostosowaliśmy portfolio do preferencji naszych klientów, przeorganizowaliśmy markety, dodaliśmy im świeżości. Wierzę, że gruntownie przemyślana strategia oraz ciężka praca naszej ekipy w ostatnich miesiącach, przyniosą oczekiwane efekty w postaci jeszcze większej satysfakcji klientów odwiedzających nasze sklepy.

– mówi Marcin Sibiński, Dyrektor Rozwoju Sieci Sklepów w MediaMarkt Polska.

Sieć mocno stawia na poszerzenie oferty skierowanej do różnych generacji klientów. W tym celu stworzyła angażujące strefy zakupowe, które – zgodnie z zasadą Experience Electronics, którą wyznaje marka – pomagają w pełni doświadczać technologii. Młodsi klienci z pewnością będą zainteresowani strefą gamingową, dostępną w przeważającej części otwartych na nowo sklepów. Strefy gamingowe oferują szeroki wybór gier, dostosowanych również dla najmłodszych, dlatego każdy klient, bez względu na wiek, może z nich skorzystać w dowolnej chwili.

Zmiany, które wprowadza sieć, są odpowiedzią na głos klientów, w który MediaMarkt uważnie się wsłuchuje. Oczekiwania klientów są dla marki kluczowe w wyznaczaniu kierunku zmian. Tak było również w przypadku reotwarcia 10 lokalizacji marki.

Sklepy w odświeżonym formacie:

  • MediaMarkt Gdańsk – Al. Grunwaldzka 309
  • MediaMarkt Szczecin Atrium Molo – ul. Mieszka I 73
  • MediaMarkt Lublin – ul. Tomasza Zana 31
  • MediaMarkt Olsztyn – al. Generała Sikorskiego 28
  • MediaMarkt Legnica – ul. Schumana 17
  • MediaMarkt Koszalin – ul. Paderewskiego 1
  • MediaMarkt Szczecin Marcredo Center – ul. Andrzeja Struga 31 A
  • MediaMarkt Elbląg – ul. płk. Stanisław Dąbka 152
  • MediaMarkt Warszawa Targówek – ul. Głębocka 13
  • MediaMarkt Szczecin – Galeria Kaskada – al. Niepodległości 36

MediaMarkt Polska

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.