Kaufland otwiera trzeci sklep w Gdyni

Kaufland Gdynia Karwiny NowowiczlińskaW czwartek, 6 czerwca sieć Kaufland otworzyła nowy market przy ulicy Nowowiczlińskiej 30 w pobliżu nowego węzła obwodnicy Trójmiasta i drogi ekspresowej S6. To trzecia placówka sieci w Gdyni, czwarta w trójmieście i 246. sklep w Polsce.

Powierzchnia sprzedaży nowej placówki to ok. 2800 m2, ponadto w sklepie znajduje się również pasaż handlowy, w którym klienci będą mogli skorzystać z oferty najemców – lokalnych firm handlowo-usługowych, wśród których znajduje się stoisko wędliniarskie, piekarnio-cukiernia, sklep z artykułami dla zwierząt czy punkt dorabiania kluczy.

Trzeci Kaufland w Gdyni

W stałej ofercie nowego sklepu Kaufland do dyspozycji klientów znajdzie się kilkanaście tysięcy artykułów spożywczych, drogeryjnych i przemysłowych. Wyselekcjonowany i starannie skomponowany asortyment serów, wędlin, przekąsek oraz wyrobów garmażeryjnych będzie dostępny przy ladzie obsługowej, gdzie klienci będą mogli liczyć również na fachową poradę personelu. Miłośników wysokiej jakości wędlin i mięs z pewnością ucieszy znajdująca się na miejscu wędzarnia oraz grill, które codziennie będą dostarczać świeże i aromatyczne przysmaki. Kaufland przygotował w tej lokalizacji również strefę świadomego odżywiania, w której można znaleźć artykuły skierowane do osób z konkretnymi potrzebami żywieniowymi, takie jak produkty z obniżoną zawartością cukru, a także artykuły bezglutenowe, wegańskie i wegetariańskie.

Otwierając kolejne sklepy, Kaufland niezmiennie przykłada wagę do tego, aby zapewnić klientom dostęp do szerokiego asortymentu produktów wysokiej jakości w konkurencyjnych cenach, jak również niekwestionowaną wygodę i komfort zakupów. W związku z tym w nowym markecie w Gdyni wdrożono wiele nowoczesnych rozwiązań ułatwiających dokonywanie codziennych zakupów.

Narzędziem, które cieszy się dużą popularnością wśród klientów wielu sklepów Kaufland, jest usługa K-Scan umożliwiająca samodzielne skanowanie produktów podczas zakupów za pomocą mobilnego skanera lub smartfonu z zainstalowaną aplikacją Kaufland. Rozwiązanie to, oprócz oszczędności czasu, gwarantuje wygodę i stały podgląd koszyka zakupowego.

Kolejnym udogodnieniem są nowoczesne panele dotykowe, które pozwalają zarejestrować kartę Kaufland Card, sprawdzić cenę produktów, a przy ladzie obsługowej – zapoznać się ze składem produktów oferowanych na wagę. Do dyspozycji klientów oddano także kasy samoobsługowe, a także szafki depozytowe.

Dodatkowo w sklepie zamontowano nowoczesne reklamowe ekrany cyfrowe, na których wyświetlane są aktualne promocje, jak również informacje dotyczące zrównoważonego rozwoju.

Nowy market Kaufland w Gdyni jest otwarty dla klientów od godziny 6:00 do 22:00.

Kaufland

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.