POLOmarket otwiera kolejny supermarket w Lubinie

POLOmarket LubinW piątek 15 marca największa polska sieć supermarketów POLOmarket ponownie otworzyła swój sklep w Lubinie przy ul. Jana Kilińskiego. Obiekt jest kolejnym supermarketem w tej miejscowości, który w ostatnim czasie przeszedł gruntowną modernizację. W sierpniu ubiegłego roku sieć ponownie otworzyła w Lubinie także swój supermarket przy ul. Szpakowej.

Klienci mają powody do zadowolenia, ponieważ przedświąteczne zakupy zrealizują w nowoczesnym supermarkecie dostosowanym do ich potrzeb. W sklepie znajdują się szerokie i przestronne aleje zakupowe, kasy samoobsługowe i szeroki asortyment produktów świeżych, także świeżych pakowanych ryb oraz mięsa, które dostępne są w regale samoobsługowym. Przed sklepem do dyspozycji klientów oddany został przestronny parking. Wszystkie udogodnienia wpisują się w misję sieci realizowaną w duchu hasła „mój ulubiony”.

Ponadto w dniu otwarcia sieć przygotowała dla nich upominki, nagrody i degustacje. Klienci mogli także przy specjalnym stanowisku zarejestrować konto w aplikacji mobilnej „POLOmarket – mój ulubiony” z pomocą asystentki, a także skorzystać z wielu specjalnie przygotowanych na tę okazję ofert promocyjnych.

Otwarcie zmodernizowanego supermarketu w Lubinie jest kolejną inwestycją sieci POLOmarket w ostatnim czasie. Sieć równolegle realizuje inne projekty, otwierając nowe oraz remontując już funkcjonujące sklepy, poszukując także nowych lokalizacji.

POLOmarket

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.