Nowe smaki w ofercie HARIBO

HARIBO wprowadza do oferty nowości, które doskonale wpisują się w aktualne trendy i preferencje konsumentów. Smak radości teraz dostępny jest w jeszcze bardziej różnorodnych wariantach.
Poznaj je wszystkie i daj się zaskoczyć nowym smakom i kształtom żelek HARIBO!

Haribo Favoritos Classic 150 gHARIBO Favoritos Classic to wyjątkowy mix owocowych żelek, wśród których pojawiły się smaki i kształty niedostępne wcześniej na polskim rynku. Obok ulubionych Złotych Misiów i buteleczek Happy Cola, znajdziecie słodkie serduszka, soczyste truskawki czy chrupiące jagody. To prawdziwa eksplozja smaków w jednej paczce!

Haribo Favoritos Original 150 gHARIBO Favoritos Original to kompozycja żelek o miękkiej, puszystej konsystencji z dodatkiem soku i delikatnej cukrowej posypki. To paczka pełna oryginalnych smaków i kształtów: pysznych brzoskwinek, bananów czy truskawek. Doskonałe dla najmłodszych wielbicieli żelek!

Haribo Pasta Basta 160 gPasta Basta to odpowiedź HARIBO na dużą popularność wariantów kwaśnych wśród fanów żelek. Pasta Basta mają kształt podłużnych pasków w kwaśnej posypce, a do tego wegański skład. Musujące smaki coli, wiśni, maliny i egzotycznych owoców zaskoczą Cię na dłużej!

Haribo Fresas con nata 150 gTego jeszcze nie było! HARIBO Fresas con nata to pyszne połączenie smaku truskawki z delikatną bitą śmietaną! Są niezwykle miękkie i puszyste. Idealne dla poszukiwaczy nowych smaków. Odkryj je już dziś!

HARIBO

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.