Bakalland na pomoc Ukrainie

Bakalland na pomoc UkrainieBakalland, lider na rynku bakalii w Polsce, wypuszcza specjalną linię słodkich przekąsek, z której cały zysk zostanie przeznaczony na pomoc Ukrainie.

Batony w opakowaniach nawiązujących do ukraińskich barw narodowych trafiają do sprzedaży od poniedziałku 21 marca i będą dostępne w większości najpopularniejszych sieci handlowych i sklepów spożywczych w całej Polsce.

Specjalny produkt dla Ukrainy został stworzony na bazie popularnego batonu żurawinowo‑pomarańczowego. Batony są dostępne w tej samej cenie, co ich standardowe odpowiedniki – poniżej 2 złotych za sztukę.

Z myślą o Ukrainie przygotowaliśmy specjalną partię batonów, które pozwolą nam wesprzeć naszych sąsiadów, a konkretnie uchodźców którzy przyjechali do Polski. Żółto-niebieskie opakowania wyróżnią produkt na sklepowych półkach, ułatwiając włączenie się w pomoc wszystkim chętnym. Każdy może teraz dorzucić swoją cegiełkę do pomocy podczas codziennych zakupów, do czego gorąco zachęcamy.

– mówi Marian Owerko, Prezes Zarządu firmy Bakalland.

Cały zysk ze sprzedaży produktu przeznaczony zostanie na pomoc uchodźcom, za pośrednictwem organizacji HELP FOR UKRAINE stworzonej przez Pracodawców RP, Polską Radę Biznesu oraz Corporate Connections.

To nie pierwsze działania podjęte przez Bakalland na rzecz Ukrainy. Już wcześniej firma jak i osoby z Zarządu Firmy przekazały darmową pomoc dla Ukrainy i dla uchodźców z Ukrainy o wartości ok. 1 miliona złotych w postaci produktów spożywczych oraz materiałów na wyposażenie ośrodków dla uchodźców z Ukrainy.

Bakalland

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.