Głodny zwycięstw, emocji i wrażeń? Dorwij batona LION!

Od kwietnia baton LION 2pack dostępny jest na rynku w nowej odsłonie. Na opakowaniu pojawiła się nowoczesna grafika piłki nożnej na biało-czerwonym tle. Dorwij go, zarycz z zachwytu i zagrzej zawodników do walki i strzelania bramek.

LION 2pack limitowana edycja

fot. Nestle

Biało-czerwony szalik i baton LION to teraz niezbędnik każdego kibica. Kruchy wafelek przełożony kremem, oblany ciągnącym się karmelem, obsypany chrupkami ryżowymi i otoczony pyszną polewą kakaową jest idealną przekąską podczas emocjonującego meczu. Baton LION przyda się zarówno na stadionie, jak i przed telebimem lub telewizorem, bo nigdy nie wiesz, kiedy dopadnie Cię dzika ochota na coś słodkiego. Miej go zawsze przy sobie, kibicuj i obudź w zawodnikach prawdziwego lwa.

Nowa grafika na opakowaniu przyciąga wzrok i zachęca wszystkich do sięgnięcia po baton. Nie dopadła Cię jeszcze piłkarska gorączka? To tylko kwestia czasu. Z batonem LION 2pack z limitowanej edycji już niedługo staniesz się prawdziwym lwem stadionowym.

Nowe opakowanie batona LION 2pack zaprojektowała agencja Lemon Tree Sp. z o.o.

Sugerowana cena batona LION z limitowanej edycji to ok. 1,80 zł. Firma Nestlé Polska S.A., będąca producentem zastrzega, że nie ma wpływu na ceny stosowane przez przedsiębiorców prowadzących działalność w zakresie dalszej sprzedaży produktów. Informacji o cenach ww. produktu na półce sklepowej należy poszukiwać w punktach sprzedaży.

Nestlé Polska S.A.

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.