Nowy sklep Netto w Bielsku-Białej

Sklep Netto Bielsko-BiałaPonad 130 świeżych warzyw i owoców, chrupiące pieczywo prosto z pieca czy produkty z certyfikatem BIO – to tylko część oferty nowego Netto otwartego dzisiaj w Bielsku-Białej. Klienci mogą zrobić zakupy w przyjemnej atmosferze, przestronnych i nowoczesnych wnętrzach nawiązujących kolorystyką i klimatem do stylu skandynawskiego.

Bogata oferta BIO, szeroki asortyment owoców i warzyw, produkty bezglutenowe, bezlaktozowe, bezcukrowe, a także rozbudowana strefa TO GO oferująca dania gotowe do spożycia to znaki rozpoznawcze Netto 3.0 – flagowego formatu sieci handlowej.

Nowy sklep w Bielsku-Białej to już druga nasza placówka w tym mieście i kolejny sklep Netto otwarty w tym roku. Cieszymy się, że wraz z rozwojem sieci Netto coraz więcej osób ma dostęp do naszej wyjątkowej oferty, w której główny nacisk kładziemy na szeroki asortyment wysokiej jakości produktów w najlepszych cenach, ale też komfortowe zakupy w przyjaznej atmosferze i wyjątkowe doświadczenie zakupowe. Wierzymy, że zaproponowany przez nas format Netto 3.0 nie tylko podąża za najnowszymi trendami, ale także wyznacza kolejne i stanowi odpowiedź na potrzeby współczesnych klientów.

– mówi Janusz Stroka, prezes Netto Polska.

Otwarciu nowego sklepu Netto towarzyszyła całodzienna zabawa trwająca od 8 do 17, w ramach której odwiedzający sklep mieli możliwość zagrać w koło fortuny i zdobyć atrakcyjne nagrody, czy spróbować kawy marki własnej Premieur i innych produktów dostępnych tylko w Netto, a wszystko przy muzycznym akompaniamencie. Dla dzieci organizatorzy przewidzieli strefę zabaw, w której najmłodsi mogli poznać i ulepić bohaterów kampanii Masa Kreatywności Netto – Zwierzaki z farmy. Dodatkowo pierwszych 300 osób, które odwiedziły nowe Netto, dostało w prezencie kawę marki własnej Netto Amora.

Dla swoich nowych klientów z Bielska-Białej Netto przygotowało także bogatą ofertę promocyjną, która obowiązuje w sklepie w dniach 15–17 kwietnia lub do wyczerpania zapasów. Obejmuje ona wybór produktów spożywczych, ale też elementy wystroju wnętrza (w tym meble), sprzęt AGD, sprzęt do ćwiczeń, narzędzia, czy produkty dla dzieci.

Na terenie nowego Netto znajduje się także stoisko mięsne Madej Wróbel i piekarnia Bronowscy Czernichów.

W związku z pandemią Covid-19 wszystkie sklepy Netto funkcjonują zgodnie z wszelkimi obostrzeniami i zasadami bezpieczeństwa. Placówki wyposażone są w środki ochronne zabezpieczające zarówno klientów, jak i pracowników.

Nowy sklep Netto w Bielsku-Białej zlokalizowany jest przy ulicy Karola Krausa 48. Sklep jest czynny od poniedziałku do soboty w godzinach 6–22 oraz w niedziele handlowe w godzinach 8–20. Do sklepu można dojechać komunikacją miejską, korzystając z linii autobusowych 12, 13, 13W i 33.

Netto Polska

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.