Bakal z nową, chrupiącą linią Crunch

Zauważalny, prozdrowotny trend w ostatnich latach sprawił, że coraz częściej konsumenci w alternatywie do czipsów i słonych paluszków, sięgają po przekąski pochodzenia naturalnego, takie jak bakalie. Mimo tego trendu dla wielu nabywców głównym wyznacznikiem podczas wyboru przekąsek jest nie tylko zdrowie,ale również smak.* W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na tego typu produkty do portfolio marki Bakal dołączyła nowa linia produktów Crunch. Przekąski powstały z myślą o konsumentach poszukujących niestandardowych smaków. Wyselekcjonowane oraz wysokiej jakości orzechy, które znalazły się w trzech wariantach smakowych, idealnie sprawdzą się jako zdrowsza alternatywa dla typowych słonych przekąsek.

Bakal Crunch mix solony z rozmarynemCrunch Mix solony z rozmarynem to mieszanka orzechów nerkowca, migdałów oraz orzeszków ziemnych prażonych w mieszance z solą i rozmarynem. Doskonale sprawdzi się jako przekąska podczas domowych, wspólnych seansów filmowych. Wygodne oraz łatwe do otwarcia opakowanie o gramaturze 150 g sprawi, że z łatwością można dzielić się nią z bliskimi. Crunch Mix solony z rozmarynem wyróżnia skład, który nie zawiera glutaminianu sodu, sztucznych barwników.

Bakal Crunch mix śmietanka i cebulkaCrunch Mix o smaku śmietanki i cebulki, z prażonymi orzeszkami ziemnymi, migdałami oraz orzechami nerkowca. Ta niebanalna, chrupiąca przekąska, będzie doskonałym uzupełnieniem domowej imprezy. Mix ten nie zawiera glutaminianu sodu, sztucznych barwników.

Bakal Crunch mix solony z miodemCrunch Mix solony z miodem to mieszanka prażonych orzeszków ziemnych oraz orzechów nerkowca. Świetnie sprawdzi się jako przekąska w podróży. Dzięki wygodnemu opakowaniu z łatwością przechowasz ją w torbie lub plecaku. Dodatkowo jest doskonałą zdrowszą alternatywą dla typowych słonych przekąsek. Crunch Mix wyróżnia skład, który nie zawiera glutaminianu sodu, jest bez sztucznych barwników oraz bez oleju palmowego.

Sugerowana cena: 5,49 zł.

Bakal

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.