Słodycze na licencji L.O.L Surprise!

LOL Surprise czekolada

L.O.L Surprise! to nie tylko zabawki! To również… słodycze! LLS Sp. z o.o. oferuje czekoladę, praliny i cukierki z motywem graficznym L.O.L Surprise! na opakowaniu.

Fenomen L.O.L Surprise! został dostrzeżony przez firmę LLS Sp. z o.o. Choć firma MGA Enterianment wprowadziła zabawki L.O.L Surprise! stosunkowo niedawno, bo w 2017 roku, produkt bardzo szybko dołączyła do grona osiągających najwyższe wyniki sprzedażowe swojej kategorii. Do tej pory na świecie sprzedano ponad 100 milionów laleczek L.O.L, produkt został też nagrodzony w wielu konkursach (m.in. TOTY, Dream Toys). MGA Entertainment, producent L.O.L Surprise!, otrzymał miano najbardziej dynamicznie rozwijającego się przedsiębiorstwa kategorii zabawek 2017 roku.

LOL Surprise czekoladkiMGA Entertainment to nie tylko producent zabawek, ale także licencjodawca, który oferuje rmożliwość tworzenia brandowanych produktów; korzystania z grafik „laleczkowych” przez producentów różnych kategorii produktów konsumenckich. LLS Sp. z o.o jest zaś licencjobiorcą MGA Entertainment.  LLS, aby móc oferować produkty L.O.L Surprise!, nawiązał współpracę z agencją licencyjną reprezentającą MGA Entartainment – Elc Brands, elcbrands.com

Wierzę w potencjał licencji MGA Entertianment oraz zdecydowanie rekomenduję wprowadzanie produktów licencyjnych. Stworzenie linii słodyczy L.O.L Surprise! przez LLS Sp. z o.o. świadczy o tym, iż firma aktywnie obserwuje rynek oraz wprowadza produkty, jakie są odpowiedzią na potrzeby konsumentów.

LOL Surprise czekolada z mlekiem– mówi Anna Przybylska, Country Manager Elc Brands Poland.

Producentów i licencjobiorców L.O.L Surprise! może być dużo więcej, ponieważ marka ta posiada ogromny potencjał na dziś i kolejne lata. MGA Entertainment jest aktywny w mediach w Polsce – prowadzi kampanie TV, internetowe, aktywności w ramach profili social media (w tym polskiego profilu L.O.L Surprise! na Instagramie), angażuje swoją grupę docelową w konkursy oraz jest wyraźnie obecny w sieciach handlowych (dostępność produktów i działania retail-marketingowe). Prowadzone przez MGA Entertainment kampanie mediowe chociaż wspierają zabawki, mają efekt parasolowy, tj. oddziałują na całą markę – również produkty reprezentujące inne kategorie. Zachęcam do kontaktu w celu podjęcia rozmów licencyjnych: aprzybylska@elcbrands.com.

– kontynuuje Anna Przybylska.

MGA Entertainment to utytułowany licencjodawca – dla L.O.L Surprise! otrzymał nagrody LIMA International Licensing Awards 2018, Premios Licencias Actualidad, año 2018, The Licensing Awards 2018.

Elc Brands Poland

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.