Kubuś Waterrr Summer Fruits

Kubuś Waterrr Summer FruitsLato to czas wakacyjnych smaków – soczystych, kojarzących się ze słońcem i beztroską. Dlatego Kubuś wprowadził do oferty limitowanej trzy nowości w serii Summer Fruits – typowo letnie i wyjątkowo pyszne propozycje.

Edycja limitowana napojów Kubuś Waterrr Summer Fruits to trzy wyjątkowe smaki, dostępne tylko na sezon wiosenno letni. Arbuzolada to połączenie arbuza i cytryny, Mango Sorbet to smak mango-cytryna-mięta z dodatkowym efektem chłodzącym, a Łoter Lemon to kombinacja cytryna-limonka-mięta.

Każdy smak reprezentuje zupełnie inny klimat, ale wszystkie łączy idea nadchodzących wakacji i dziecięcy luz. Młodzieżowy design opakowań i przyciągająca wzrok kolorystyka to elementy spójne różnorodnych etykiet, dopasowanych do każdego wariantu. Zabawne postaci i ciekawie zaprezentowane smaki symbolizują humor, relaks i beztroskę – zestaw idealny na lato! Mango Sorbet przyciąga też uwagę oszronieniem na etykiecie z dodatkowym efektem matu, który podkreśla specjalne właściwości tego napoju.

Cena sugerowana na półce: ok. 2,29 zł – 2,47 zł
Butelka PET, 500 ml
Folia zbiorcza, 12 sztuk.

***
Marka Kubuś od lat cieszy się zaufaniem wśród dzieci i rodziców. Kubuś to najczęściej kupowany w Polsce sok przecierowy na bazie marchwi mazurskiej i owoców – chętnie piją go najmłodsi, ale często sięgają po niego również dorośli. To także lider w kategorii napojów dla dzieci oraz wody smakowej i musów dla dzieci w Polsce. W portfolio marki znajdują się soki marchwiowo-owocowe, soki 100%, orzeźwiające napoje, woda niegazowana i woda smakowa oraz owocowe musy i musy z jogurtem. Produkty Kubusia wyróżnia nie tylko doskonały smak, ale także wysoka jakość, wielokrotnie doceniana przez konsumentów. Kubuś to lider w kategorii soków przecierowych nie tylko w Polsce, ale także za granicą. Markę Kubuś, jako Kubik, Kubu i Tedi, znają także konsumenci m.in.: w Rumunii, Rosji, Bułgarii, na Węgrzech, Litwie i Łotwie, w Czechach i Słowacji.

Maspex

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.