Zarządcy biurowców, centrów handlowych oraz sieci handlowe coraz częściej sięgają po dezynfekcję!

DezynfekcjaGrupa Aristo – lider w świadczeniu profesjonalnych usług dezynfekcji odnotowuje ogromne zapotrzebowanie na swoje usługi. Po dezynfekcję sięgają przede wszystkim zarządcy centrów handlowych, biurowców oraz duże sieci handlowe. To odpowiedź na alarmujące informacje naukowców, wg. których koronawirusem bardzo łatwo zarazić się w biurze czy podczas codziennych zakupów.

W związku z pandemią koronawirusa ogłoszoną przez WHO miliony pracowników na całym świecie wykonują swoją pracę zdalnie. Niestety nie dotyczy to wszystkich. Wielu pracowników nadal wykonuje pracę w swoich biurach współdzielonych z innymi osobami. Tymczasem, jak alarmują naukowcy – biura, centra handlowe i sklepy są głównymi miejscami rozprzestrzeniania się wirusów i bakterii.

Ta niecodzienna sytuacja powoduje, iż na świecie wzrasta popyt na profesjonalne usługi dezynfekcji. Choć konkurencja w tej branży jest duża, niewiele firm oferuje swoje usługi zgodnie z zaleceniami WHO i ECDC w zakresie zwalczania koronawirusa.

Odnotowujemy ogromne zainteresowanie naszymi usługami. Zgłaszają się do nas przede wszystkim zarządcy centrów handlowych, biurowców oraz sieci handlowe, dla których liczy się szybki czas reakcji oraz prawidłowe wykonanie usługi zgodnie z obowiązującymi standardami.

– mówi w rozmowie z naszą redakcją Anna Majoch, Prezes Zarządu Grupy Aristo.

Dla jednych jest to ważny element ochrony swoich pracowników, dla innych sposób dodatkowego zachęcenia klientów do korzystania z usług firmy. Niezależnie od powodu, dla którego przedsiębiorstwa tak chętnie sięgają po dezynfekcję bardzo ważnym elementem staje się sposób jej wykonania i wybór wiarygodnego partnera. Większość wykonawców używa preparatów wymagających zmywania, co powoduje że usługa niesie za sobą konieczność dodatkowego czyszczenia powierzchni. Bywa to problematyczne szczególnie w przypadku obiektów wielkopowierzchniowych. Dodatkowo znakomita część z nich to małe lokalne przedsiębiorstwa, które nie są w stanie sprostać wymaganiom dużych sieci handlowych czy profesjonalnych zarządców nieruchomości.

Pracujemy z wykorzystaniem najnowocześniejszego sprzętu do wytwarzania suchej mgły, który umożliwia nam bardzo szybkie wykonanie usługi nawet na bardzo dużej przestrzeni. Stosowane przez nas środki dezynfekujące zawierają substancje w odpowiednim stężeniu, uznane przez WHO i ECDC jako skuteczne w dezynfekcji przeciwko SARS-CoV-2. Dodatkowo wszystkie preparaty posiadają stosowne atesty oraz dopuszczenia do użytkowania i kontaktów z żywnością wydane przez Ministerstwo Zdrowia. Dzięki temu nie ma konieczności zmywania zdezynfekowanych powierzchni. Usługa wykonywana jest praktycznie niewidocznie. Nie pozostawia po sobie żadnych śladów. Działamy na terenie całego kraju. Współpracującym z nami klientom zapewniamy natychmiastowy czas reakcji.

– mówi Anna Majoch.

W związku z zainteresowaniem rynku firma wprowadziła także ofertę abonamentową. W ramach stałej, zryczałtowanej opłaty gwarantuje jednorazowe przeprowadzenie usługi dezynfekcji „na żądanie” oraz dowolną ilość usług wykonywaną w sytuacji, kiedy powstanie taka konieczność.

To usługa, która cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Najczęściej sięgają po nią galerie handlowe, banki oraz duże sieci handlowe.

– mówi przedstawicielka firmy.

Grupa Aristo działa w branży od ponad 25 lat. Poza usługami dezynfekcji świadczy usługi sprzątania i zabezpieczenia technicznego dla dużych obiektów, w tym biur, biurowców, centrów handlowych, magazynów, centrów logistycznych oraz hoteli.

Grupa Aristo

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.

Więcej w COVID-19, Dezynfekcja, Dezynfekcja biur, Dezynfekcja powierzchni, Dezynfekcja sklepów
Biedronka Akcja24
Akcja24 przed Wielkanocą – Biedronka wydłuża godziny pracy

Biedronka reaguje na nowe zmiany ogłoszone przez polski rząd w związku z aktualną sytuacją. Od 2 kwietnia br. sklepy sieci...

Zamknij