12. edycja kongresu Poland and CEE Retail Summit już w kwietniu 2020

Retail Summit 2020W dniach 1-2 kwietnia 2020, w Global Expo ul. Modlińska 6D w Warszawie, odbędzie się 12. edycja kongresu Poland and CEE Retail Summit, organizowanego przez firmę ECU.

Podczas kongresu spotkamy się w gronie ekspertów sektora retail i FMCG, by rozmawiać o najważniejszych zmianach, trendach i wyzwaniach branży w Polsce oraz w regionie.

To tu będzie można spotkać ponad 250 prelegentów z Polski i zagranicy, 22 gości specjalnych, będziesz także okazja po raz pierwszy wysłuchać inspirujących performerów BIZZ TALKS.

Kongres Retail Summit 2020 skupi się przyszłości – pozwoli poznać trendy, które wpłyną na kształt polskiego handlu, przybliży miejsce człowieka otoczonego technologią, poświęci dużo miejsca na współpracę w retail, rolę lidera oraz budowanie wartości firmy.

Formuła najbliższej edycji kongresu została zmieniona – zbudowana będzie wokół scen, a każda z nich o odrębnej i niepowtarzalnej strukturze będzie więcej niż sesją tematyczną – będzie pełną konferencją!

Już dziś zapraszamy Państwa na wieczorną galę oraz ceremonię wręczenia nagród „Retailer of the Year 2019 – Wybrany przez dostawców”. Jest to jedyna nagroda na rynku retail przyznawana sieciom handlowym przez ich dostawców. Sieci oceniane są przez dostawców podczas badania przeprowadzonego przez firmę Nielsen, która jest partnerem nagrody.

Wręczymy również ponownie nagrodę „Lidl Fair Pay” przyznawaną producentom FMCG przez sieć handlową Lidl za równą politykę płacową wobec kobiet i mężczyzn.

Dołącz do grona uczestników Retail Summit 2020 – wspólnie przyspieszymy bicie serca polskiego handlu, by wzmocnić relacje między wszystkimi podmiotami branży i by zdobyć uznanie klientów.

European Conferences United

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.