Nowe Delikatesy Raj w Grupie Chorten Mazowsze

Sklep Raj150 m2 powierzchni mają nowootwarte Delikatesy Raj w województwie mazowieckim, które są kolejnym punktem partnerskim Polskiej Grupy Sklepów Spożywczych Chorten.

Obecnie w Grupie Chorten działa już 1676 sklepów, zaś w ramach Grupy Chorten Mazowsze współpracuje niemal 300 detalistów. Kolejna placówka otwarta została w miejscowości Podolszyn Nowy przy ul. Długiej 17. Samoobsługowy sklep ma cała ofertę ogólnospożywczą, jest tu także dział ze świeżym mięsem oraz wyspa z owocami i warzywami. Zatrudnienie znalazło w sklepie blisko 10 osób. Do dyspozycji klientów jest parking.

Sklep Raj Chorten MazowszeWłaścicielem placówki jest Sebastian Rzeczkowski, który dotąd działał m.in. w branży cateringowej.

Już wcześniej prowadziłem dwa mniejsze punkty handlowe, jednak miałem ambicję, by otworzyć delikatesy z prawdziwego zdarzenia. Stwierdziłem, że w  miejscowości Podolszyn Nowy jest potencjał, ponieważ w okolicy nie ma większej konkurencji. Postanowiłem nawiązać współpracę z Grupą Chorten, ponieważ oferuje bardzo dobre warunki handlowe przy zachowaniu niezależności w prowadzeniu sklepu.

– mówi Sebastian Rzeczkowski, właściciel Delikatesów Raj.

Grupa Chorten

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.

Więcej w Chorten, Chorten Mazowsze, Delikatesy Raj, Grupa Chorten, Handel, Otwarcie supermarketu, Sebastian Rzeczkowski, Sieci handlowe
Primark Birmingham
Primark otworzy pierwszy w Polsce sklep w warszawskiej Galerii Młociny

Primark, międzynarodowa marka odzieżowa, która oferuje „niesamowitą modę w niesamowitych cenach” (‘Amazing Fashion at Amazing Prices’), potwierdziła dziś, że swój...

Zamknij