BE4 wystartuj z mocą!

BE4-GREENStać się przebojem tegorocznego sezonu letniego, to marzenie a zarazem wyzwanie dla lekko gazowanego napoju alkoholowego BE4. Produkt właśnie wkracza na salony towarzyskie, prezentując się z najlepszych stron, czyli w 3 popularnych smakach – TEQUILA SHOT (o smaku popularnego drinka „Tequila Bum Bum), GREEN SHOT (smaku popularnego drinka „Szarlotka”) oraz POWER SHOT (o smaku wódki z energetykiem). BE4 to gotowe drinki o oryginalnej kompozycji smakowej z 15%-procentową zawartością alkoholu, polecane dla wszystkich preferujących wygodę i dobry klimat.

Cieszące się dużą popularnością drinki to napoje sporządzane na bazie różnych rodzajów alkoholi oraz płynów bezalkoholowych i dodatków w postaci oryginalnych przypraw i owoców. Lekkie, orzeźwiające, przynoszące ulgę w letnie dni, a podniebieniom gwarantujące niepowtarzalne wrażenia smakowe. Są elegancko podawane, kolorowe i można się nimi delektować. Stanowią doskonałą alternatywę dla osób nie przepadających za aromatem i wyraźnym smakiem czystego alkoholu.

Osoby, które nie mają czasu bądź nie posiadły umiejętności barmańskich mogą zadowolić się gotowymi drinkami w butelkach. Sprawdzają się one zawsze i wszędzie – podczas małych i wielkich wydarzeń w życiu, na spotkaniach towarzyskich i rodzinnych, i tak bez okazji. Występują w różnych smakach, odpowiadając gustom nawet tym najbardziej wybrednym.

Pretendentem do miana przeboju sezonu letniego jest nowy znakomity drink lekko gazowany BE4 prezentujący się w trzech smakach – TEQUILA SHOT, GREEN SHOT oraz POWER SHOT. BE4 jest jedynym dostępnym na rynku gotowym drinkiem o tak wysokiej zawartości alkoholu (15%). Stanowi doskonałą alternatywę dla piwa (nie obciąża żołądka, nie powoduje uczucia ciężkości i ospania) oraz dla wódek (bezpośrednia konsumpcja oszczędza czas na przygotowanie drinka). BE4 to idealny „beforek” przed imprezą, czy wyjściem do klubu. To świetna propozycja na „domówki”!

  • TEQUILA SHOT to orzeźwiający napój alkoholowy o smaku popularnego drinka „Tequila Bum Bum”. Napój o efektownym wyglądzie i wyśmienitym smaku.
  • GREEN SHOT lekki, orzeźwiający napój nawiązujący do smaku popularnego drinka „Szarlotka”.
  • POWER SHOT doskonały orzeźwiający napój alkoholowy w smaku przypominający popularny drink „Energy”.

BE4 to idealne drinki o nowoczesnym designe i oryginalnej kompozycji smakowej z 15-procentową zawartością alkoholu. Orzeźwiające, kolorowe i smakowite. I należy podawać je mocno schłodzone. Nie powodują efektu ciężkości i wypełnienia. Sprawdzają się w każdej sytuacji, zapewniając dobrą zabawę utrzymaną w miłym klimacie.

Cena BE4: ok. 5 zł/ 275ml

BE4 dostępne są w sklepach sieci Carrefour, Selgros, Piotr i Paweł, Tesco, hurtowniach Macro na terenie całej Polski.

Jantoń

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.