Rodzinna sieć Arhelan otwiera kolejne sklepy

Polski Sklep Arhelan - OleckoNajwyższa jakość produktów spożywczych, przemysłowych i chemii gospodarczej, serdeczna, wręcz rodzinna atmosfera oraz konkurencyjne ceny – to cechy, które wyróżniają sieć marketów Arhelan. Nic więc dziwnego, że tylko w czerwcu marka uruchomiła sześć kolejnych sklepów. Obecnie posiada 93 markety w 52 miejscowościach, w których zatrudnionych jest już ponad 1400 pracowników.

Od początku naszej działalności staramy się jak najlepiej dbać o naszych klientów, oferując im produkty z najwyższej półki i co ważne, w przystępnych cenach. Stawiamy na żywność ekologiczną, pochodzącą od lokalnych dostawców, a także dbamy o lokalizację naszych marketów. Zależy nam, by pojawiały się one głównie przy osiedlach, by ich mieszkańcy poczuli komfort codziennych zakupów.

– mówi przedstawiciel sieci Arhelan.

O tym, że sieć cieszy się ogromnym powodzeniem, świadczyć może fakt, że w wielu miejscowościach otworzyły się kolejne sklepy z charakterystycznym żółto-czarnym logo, a już niebawem planowane są kolejne otwarcia.

6 czerwca mieszkańcy Olecka zyskali drugi już sklep sieci Arhelan, w Białymstoku natomiast otworzyliśmy już piątą placówkę naszej marki.

– mówi przedstawiciel sieci Arhelan.

Kotuń, Siedlce, Dąbrowa Białostocka oraz Ostrów Lubelski – to miasta, w których sieć zadebiutowała, ale już dziś wiadomo, że odniesie tam spektakularny sukces.

Firma Arhelan została założona w 1991 roku w Bielsku Podlaskim przez rodzinę państwa Burzyńskich. Na początku priorytetem była hurtowa sprzedaż produktów spożywczych. Po czterech latach w rodzinnym Bielsku Podlaskim powstał pierwszy market, a w kolejnych otwierały się sklepy w województwie podlaskim. Później działalność poszerzyła się o województwa warmińsko-mzurskie, mazowieckie, a ostatnio również lubelskie.

Bardzo nam zależy, aby za kilka lat stać się siecią ogólnopolską i mamy nadzieję, że nasza rzetelna praca, doświadczony i profesjonalny zespół umożliwią nam osiągnięcie zamierzonych celów.

– mówią przedstawiciele firmy Arhelan.

Polskie Sklepy Arhelan mają w swoim asortymencie produkty spożywcze, chemię gospodarczą, alkohole oraz produkty przemysłowe, których łączna ilość waha się między 10 – 20 tysięcy pozycji w zależności od powierzchni sklepu.

Arhelan

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.