OSM Piątnica wprowadza nowe mleka smakowe

OSM Piątnica - Mleko belgijskie czekolada i malina - migdał i kokosOSM Piątnica przedstawia nowe warianty mlek smakowych: belgijska czekolada z maliną oraz migdał z nutą kokosa. Produkty wyróżniają naturalne składniki, prosty skład i wyjątkowe kompozycje smakowe. Dostępne są w wygodnej butelce z zakrętką. W ofercie dla partnerów handlowych pojawią się w maju 2019 roku.

W nadchodzącym sezonie letnim OSM Piątnica wprowadza dwie nowe, oryginalne propozycje mlek smakowych. Wyjątkowe połączenie belgijskiej czekolady z maliną oraz smakowitą kompozycję migdałów z nutą kokosa.

Te przyjemne, deserowe smaki mają zachęcić konsumentów do sięgnięcia po napoje mleczne i stanowić alternatywę dla innych napojów i deserowych przekąsek. Naturalne składniki, prosty skład i wygodna butelka (330 ml) to wyśmienita propozycja dla aktywnych konsumentów, ceniących jakość, smak i wygodę na co dzień. To także źródło cennych wartości odżywczych: dobrze przyswajalnego wapnia, witamin B2 oraz B12, a także cynku i potasu – wspierających zbilansowaną dietę.

Mleka smakowe z Piątnicy najlepiej smakują dobrze schłodzone.

OSM Piątnica

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.