Szlachecki przysmak – pasztet z drobiem firmy DROP SA

DROP pasztet z drobiem

fot. DROP S.A.

Fascynacja kulturą oraz kuchnią wywodzącą się z Francji sprowadziła na polskie stoły prawdziwe rarytasy. Największą popularność i uwielbienie wśród szlachty zyskał pasztet, który został okrzyknięty wykwintnym specjałem. Wzorując się na tradycyjnych recepturach oraz biorąc pod uwagę gusta polskich konsumentów, firma DROP SA przygotowała oryginalny pasztet z drobiem, który urzeka swoim smakiem oraz wszechstronnym zastosowaniem.

Kogucik na dobry początek dnia

Pasztet z drobiem firmy DROP, zwany również „pasztetem z kogucikiem” od lat gości na polskich stołach. Niezwykle znany i ceniony przede wszystkim za niepowtarzalny smak, jest ulubionym przysmakiem spożywanym na śniadanie. Kanapka świeżego chleba posmarowana pasztetem z drobiem z dodatkiem zielonego ogórka i pomidora dodaje energii i syci na długi czas. Smaczne i pożywne śniadanie to podstawa udanego dnia, dlatego już od wielu lat kogucik z pasztetu DROP każdego ranka budzi całe rzesze głodnych wrażeń ludzi.

Smaczny i gotowy do zjedzenia!

W trakcie dalekich pieszych wypraw spożywanie posiłków to nie lada wyzwanie, ponieważ cały prowiant niesiemy ze sobą w plecaku. Świetnym rozwiązaniem dla wszystkich entuzjastów wycieczek, którzy szukają wyrafinowanego smaku i szybkiej możliwości zaspokojenia głodu, jest pasztet z drobiem firmy DROP SA, który po otwarciu puszki jest gotowy do zjedzenia. Poręczne opakowanie jest wyposażone w specjalny kluczyk, który sprawia, że otwarcie produktu zajmuje kilka sekund, dzięki czemu można go spożywać nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach. Z racji swojego poręcznego i trwałego opakowania Pasztet z drobiem firmy DROP jest nieodłącznym towarzyszem każdego turysty, podróżnika oraz studenta. Można go bowiem wrzucić beztrosko do plecaka, wyjąć go w chwili poczucia głodu i ze smakiem zjeść.

Finezyjna przekąska

Pasztet z drobiem firmy DROP SA, dzięki możliwości stworzenia wielu różnorodnych posiłków, jest niezwykle uniwersalnym produktem, który zawsze warto mieć pod ręką. Świetnie nadaje się na klasyczną kanapkę z ogórkiem konserwowym, a nałożony na krakersa z dodatkiem pomidorka koktajlowego i oliwki jest znakomitym pomysłem na imprezową przystawkę. Z kolei we Francji największą popularnością cieszy się rozsmarowany na chrupiącej bagietce i podany ze świeżym pomidorem i bazylią. W wersji wiosennej można go podać ze szczypiorkiem i sałatą lodową, a polany ketchupem króluje na imprezach studenckich. Posiłki stworzony z użyciem Pasztetu z drobiem firmy DROP są niezwykle smaczne i bardzo sycące, co sprawia, że liczba jego wielbicieli wciąż rośnie.

Piejący kogut oznajmia nadejście świtu i zaprasza na pyszne śniadanie. Pasztet z drobiem firmy DROP, zwany również „pasztetem z kogucikiem” to idealna propozycja nie tylko na smaczne rozpoczęcie dnia, ale także na apetyczne przekąski w trakcie biwaków i wycieczek. Z tego powodu cała Polska od lat zachwyca się pysznym Pasztetem z drobiem firmy DROP.

Pasztet z drobiem firmy DROP, sugerowana cena detaliczna: 2,29 zł brutto/szt.

Producent: DROP S.A.

***

Aktualnie firma DROP S.A., jest jednym z największych i najnowocześniejszych przedsiębiorstw branży drobiarskiej w Polsce. Spółka należy do światowej czołówki w produkcji zdrowej i bezpiecznej żywności najwyższej jakości. Produkty DROP S.A. znajdują coraz szersze uznanie wśród konsumentów krajowych i zagranicznych. Znajduje to potwierdzenie nie tylko w rosnącej sprzedaży na rynku krajowym i zagranicznym, lecz także w licznych nagrodach i wyróżnieniach. Drób będący surowcem do produkcji karmiony jest paszami pochodzenia roślinnego. Procesy produkcyjne są zgodne ze standardami Unii Europejskiej pod względem sanitarnym i technologicznym. Nowoczesne technologie, system zapewnienia bezpieczeństwa żywności – HACCP, stały nadzór weterynaryjny i wysoko wykwalifikowana kadra, przyczyniają się do powstania wyrobu najwyższej jakości potwierdzonych certyfikatami: BRC, IFS, Halal.

DROP S.A.

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.