Nowy wymiar orzeźwienia od Tymbarku: Mango-Mięta

Tymbark słynie z unikalnych połączeń. Do oferty marki dołączyła linia Mango-Mięta, czyli kolejna kombinacja nieoczywistych, lecz doskonale współgrających ze sobą smaków. Łącząc intensywność mango ze świeżością mięty, Tymbark przygotował kolejną idealną propozycję dla fanów najlepszych napojowych połączeń.

Tymbark Mango-MiętaNajbardziej orzeźwiające połączenia nadchodzącej wiosny i lata? Z Tymbarkiem łatwo je znaleźć! Jak co roku marka nie zawodzi i przygotowała kolejny wariant – idealny na każdy słoneczny dzień. To soczyste mango i przełamująca jego egzotyczny smak, orzeźwiająca mięta. Ta propozycja nie ma sobie równych!

Tymbark jak zawsze łączy klasykę z innowacyjnym podejściem do produktów. Nowa linia smakowa to odpowiedź na aktualne trendy w kategorii napojów. To innowacyjna propozycja, dotąd niedostępna na rynku. Na fanów najlepszego letniego smaku czekają kultowe tymbarkowe hasła pod każdą zakrętką, wygodne opakowania i trzy funkcjonalne pojemności do wyboru. Linia Mango-Mięta dostępna jest w butelkach 250 ml, 500 ml i 2 l.

Mango-Mięta to napój idealny na wspólne okazje z bliskimi, do posiłku, na przyjęcia, do grilla czy na piknik. Nowa linia, jak zawsze w Tymbarku, została przygotowana z myślą o wszystkich szukających nowości i nastawionych na ciekawe smaki. Małe formaty są idealne dla jednej osoby, a duża butelka familijna – na rodzinne wyjazdy oraz do wspólnych posiłków. To doskonała porcja orzeźwienia dla każdego!

Typ i wielkość opakowania jednostkowego oraz sugerowana cena detaliczna:

  • Butelka szklana: 250 ml (1,29 zł)
  • Butelka PET: 500 ml (1,29 zł), 2 l (3,99 zł)

***
Marka Tymbark jest jednym z największych producentów na rynku soków, nektarów i napojów w Polsce. Produkty Tymbarku są doskonale znane również na rynkach zagranicznych – w ponad 30 krajach na całym świecie, m.in.: w Rumunii, Litwie, Łotwie, Wielkiej Brytanii, Kanadzie, Irlandii, USA, Szwecji, Finlandii, Holandii, na Malcie i Cyprze. Tymbark to także jedna z najbardziej wartościowych i najlepiej postrzeganych przez konsumentów marek na polskim rynku. W jej portfolio znajdują się produkty szczególnie cenione przez konsumentów m.in.: owocowe i warzywne soki 100%, soki 100% dla dzieci, egzotyczna linia Owoce Świata, a także nektary, napoje i musy owocowe oraz soki marchwiowe i marchwiowo-owocowe Vitamini. Produkty Tymbark swój wyjątkowy smak zawdzięczają wyselekcjonowanym, dojrzałym owocom i warzywom, dostarczanym przez najlepszych i sprawdzonych dostawców. Tymbark buduje swoją pozycję poprzez innowacyjność i elastyczność w reagowaniu na nowe wyzwania rynkowe, kreuje trendy i wyznacza nowe kierunki rozwoju.

Maspex

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.