Startuje wielka urodzinowa loteria Hochland To jest pyszne od 25 lat!

Loteria HochlandMarka Hochland znowu zaskakuje! 19 lutego startuje ogólnopolska loteria Hochland z okazji 25 lat obecności marki na polskim rynku. W urodzinowej akcji do wygrania będą bardzo atrakcyjne nagrody – 5 samochodów Jeep Renegade oraz codzienne nagrody pieniężne. Loteria potrwa do 15 kwietnia.

Urodzinowa fiesta!

Huczne obchody 25 lat obecności marki Hochland na naszym rynku to ćwierć wieku tradycji wyjątkowego smaku, który pokochali fani serów w całej Polsce. Na przestrzeni lat marka umacniała swoją pozycję, rozszerzając sukcesywnie portfolio, począwszy od budzących sentyment kultowych serów kremowych, po różne rodzaje serów żółtych, pleśniowych i pyszny ser twarogowy Kanapkowy.

Urodzinowa loteria Hochland to forma wspólnego świętowania z miłośnikami marki. To także pyszna okazja do tego, by spróbować różnych produktów z portfolio. W loterii biorą udział wszystkie produkty marki Hochland (Hochland Kanapkowy, sery żółte, sery kremowe oraz sery pleśniowe).

Aby wziąć udział w loterii, wystarczy kupić ser Hochland z etykietą promocyjną i zarejestrować widniejący na niej kod na stronie www.loteria-hochland.pl. Jest o co walczyć! W wielkiej urodzinowej loterii do wygrania będzie aż 5 rodzinnych, samochodów Jeep Renegade w wersji z bogatym wyposażeniem oraz codzienne nagrody pieniężne – 25×100 zł! 19 lutego oficjalnie startuje rejestracja kodów na stronie, a po nagrody szczęśliwcy będą mogli zgłaszać się do 15 kwietnia. Odbiór wygranej będzie możliwy po okazaniu etykiety promocyjnej z kodem.  Losowanie nagród głównych zaplanowane jest na 7 maja 2019 r.

Ogólnopolska loteria ze wsparciem 360°

Loterię wspierać będą zintegrowane działania komunikacyjne i marketingowe. Od początku lutego startuje również kampania telewizyjna, której towarzyszyć będzie intensywna promocja loterii w digitalu i mediach społecznościowych. Spoty wyemitują również kina i rozgłośnie radiowe. Wielka loteria urodzinowa będzie promowana w prasie handlowej, na materiałach POS oraz w ramach działań PR.

Hochland

1 koment.

  • 19 mar 2019 | URL komentarza | Odpowiedz

    Jak się zarejestrować i gdzie szukać „następnej strony” do rejestracji? Po kilku próbach nie mogę się zarejestrować. Kod został przyjęty bez rejestracji – o co chodzi? Żeby brać udział w losowaniach skąd wziąć link aktywacyjny bez założenia konta. Co robię żle?

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.