Sensit debiutuje na rynku

Sensit debiutuje na rynkuPortfolio firmy Politan uzupełnia nowa marka. Do Gosi, Amigo oraz Heliosa dołącza Sensit, specjalista od chemii gospodarczej.

Sensit to marka środków chemicznych, a wśród nich specjalistyczne płyny czyszczące do podłóg, emulsje do ochrony i nabłyszczania podłóg i spraye do rozwiązywania domowych problemów.

W ciągu ostatnich dwóch lat nastąpił bardzo dynamiczny wzrost sprzedaży naszych produktów do pielęgnacji obuwia marki Helios. Przede wszystkim kluczowe były rozbudowa oferty i dotarcie do nowych klientów. Doszliśmy do wniosku, że chemia gospodarcza potrzebuje nowego mocnego otwarcia. Aby profesjonalnie przygotować się do tego procesu, podjęta została decyzja o równoległym uruchomieniu rozbudowanego procesu badawczego oraz projektów wdrożeniowych.

– komentuje Radomir Buksza, Brand Manager, Politan.

Produkty marki Sensit mają pomóc konsumentom w codziennych zmaganiach związanych z dbaniem o czystość w domu. Płyny do podłóg wyróżniają pastelowe kolory, najwyższa na rynku wydajność oraz skuteczność w usuwaniu zabrudzeń. Emulsje gwarantują też wysoki połysk, a po ich zastosowaniu pozostaje długotrwała powłoka wodoodporna. Spraye pomagają Konsumentom w przywróceniu czystości i blasku na różnych powierzchniach i urządzeniach w kuchni i łazience.

Produkty powstały na bazie nowych technologii opracowanych w efekcie przeprowadzonych badań rynku. Marka jest już dostępna w sklepach.

Politan

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.