Nawilżający balsam do rąk – propozycja marki Apis Cosmetics

Apis - Optima Nawilzajacy balsam do rak z mineralami z Morza Martwego

fot. APIS

Marka Apis Natural Cosmetics, produkująca kosmetyki do ciała na bazie surowców naturalnych, ze szczególnym uwzględnieniem minerałów, pochodzących ze znajdującego się w Izraelu Morza Martwego, wprowadziła na rynek unikalny Balsam do rąk z Minerałami z Morza Martwego, zieloną herbatą i kwiatem jaśminu. Delikatna i lekka konsystencja kosmetyku gwarantuje szybkie i całkowite wchłanianie, a przyjemny łagodny zapach sprawia, że każde użycie kremu to prawdziwa przyjemność. 

Balsam zawiera minerały pochodzące z Morza Martwego, m.in. wapń, magnez, jod czy brom oraz wyciągi z zielonej herbaty, jaśminu i awokado, które sprawiają, że szorstka i sucha skóra dłoni staje się gładka i elastyczna. Dodatkowo balsam Apis chroni delikatną skórę dłoni przed działaniem szkodliwych promieni UV, regeneruje, zabezpiecza też przed wysuszaniem, spowodowanym używaniem detergentów. Wystarczy, że rozprowadzimy odrobinę kremu na dłoniach i pozostawimy do wchłonięcia.

Niewielka, 100-gramowa tubka kremu doskonale pasować będzie do każdej damskiej torebki gotowa do użycia zawsze, kiedy będzie potrzebna: na wietrze, mrozie lub choćby po zmywaniu naczyń.

Producent: APIS Natural Cosmetics, Opakowanie: 100 g, Cena:  14 zł

APIS Natural Cosmetics

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.