XIII Targi eHandlu już 8 listopada w Warszawie

Targi eHandlu 2016 Coraz szybszy rozwój nowoczesnych technologii sprawia, że coraz większa część handlu tradycyjnego przenosi się do internetu. Obecnie rynek e-commerce w Polsce warty jest 35,5 mld zł. Według przewidywań ekspertów, w 2020 roku będą to już 63 mld zł. Czy Twój e-biznes jest gotowy na tak dynamiczny rozwój? Już 8 listopada w Warszawie XIII Targi eHandlu – największy event branży handlu online w Polsce.

Hala EXPO XXI ugości blisko 140 wystawców. Zakres ich usług jest bardzo szeroki – od firm kurierskich i logistycznych, przez oferujące rozwiązania SaaS, systemy CRM i ERP, płatności online, po agencje interaktywne.

Targi eHandlu to także 24 prelekcje ekspertów branży e-commerce. Na 3 scenach odbędą się wykłady bogate w wartościową wiedzę, która pozwoli Ci lepiej odnaleźć się w prężnie rozwijającej się branży. Szczegółowa agenda wydarzenia dostępna tutaj: https://targiehandlu.pl/#agenda

Targi eHandlu 2016Będzie to prawdopodobnie najlepsza okazja do poznania wielu rozwiązań, które zwiększą sprzedaż Twojej firmy. Przekonasz się jakie wymierne korzyści przynoszą ukierunkowane, przemyślane i sprawdzone działania.

Targi eHandlu to już ponad 6-letnia historia. Dwanaście poprzednich edycji pozwoliło nam stworzyć event oparty na potrzebach ludzi z branży e-commerce. Targi odbywają się w formulę “open space” – tradycyjne zabudowane boxy, zastąpiliśmy otwartymi stoiskami – tak, aby jak najbardziej ułatwić kontakt między wystawcą a zwiedzającym. Zapraszam także do strefy networkingu – wygodne pufy i leżaki oraz pyszna, świeżo mielona kawa z pewnością uprzyjemnią rozmowy biznesowe. Jest to także świetne miejsce, aby na chwilę odpocząć od ekomersowego zgiełku. Chciałbym podkreślić, że udział w imprezie jest całkowicie darmowy – wystarczy wejść na naszą stronę i pobrać bezpłatny bilet.

– mówi Roman Turaj, organizator Targów eHandlu.

Swoją obecność na targach potwierdziły takie firmy jak DPD, IDEA07, ORBITVU, Przelewy24, Rajapack czy CallPage. W imieniu całej redakcji serdecznie zapraszamy.

Darmową wejściówkę można odebrać na stronie:

Targi eHandlu

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.