100% soki owocowe i napój gazowany Frugo Nagazowane już w sprzedaży

Frugo 100% 250 ml pet 4 jabłka

Frugo 100% 250 ml pet 4 pomarańcze

W sprzedaży dostępne są już 100% soki owocowe w butelkach typu PET i napój gazowany Frugo Nagazowane Brazylijska Pomarańcza w puszce.

Frugo 4 Owoce – sok 100%

100% soki owocowe Frugo to absolutna nowość w portfolio marki. Soki dostępne są w plastikowych butelkach, na co firma zdecydowała się również ze względów bezpieczeństwa. Produkty Frugo dostępne są bowiem w wielu szkolnych sklepikach, stąd nowa, bezpieczna forma opakowania.

Dostępne są dwa smaki: jabłko (niesłabnący numer 1 pośród najchętniej wybieranych w Polsce smaków) i pomarańcza. Nie są to jednak zwykłe,  standardowe owocowe smaki.

Sok jabłkowy jest miksem 4 gatunków jabłek z różnych regionów świata – Polski, Hiszpanii oraz Bliskiego i Dalekiego Wschodu. Natomiast do produkcji soku pomarańczowego wykorzystano owoce z Brazylii, Meksyku, Argentyny i z Sycylii, na której rosną wyjątkowo aromatyczne czerwone pomarańcze.

Produkty nie zawierają cukru ani konserwantów.

Frugo Bubble Orange 250 ml

Frugo 4 Owoce, Mix 4 Jabłek i Mix 4 Pomarańczy

  • Sugerowana cena detaliczna: 1,99 zł / butelka 250 ml

Frugo Nagazowane Brazylijska Pomarańcza

To napój, który orzeźwia, przyjemnie pobudza do działania i pozwala na miłą chwilę przyjemności i relaksu. Powstał na bazie soku z pomarańczy sprowadzanych z Brazylii.

Firma Food Care zdecydowała się na wybór owoców z tego właśnie zakątku świata, ponieważ są one wyjątkowo aromatyczne. Na bazie soku powstał napój gazowany zamknięty w kolorowej, energetyzującej puszce, dzięki czemu produkt wpisuje się w trend produktów impulsowych „on to go”.

  • Sugerowana cena detaliczna: 1,29 zł / puszka 250 ml

Food Care

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.