Danonki do mrożenia idealne na wakacje

Danonki do mrożeniaDanonki są już dostępne w limitowanej wakacyjnej odsłonie! Tym razem do każdego promocyjnego opakowania serków dołączony został kolorowy patyczek, dzięki któremu Danonki po zamrożeniu można jeść jak lody na patyku.

Latem, kiedy robi się gorąco, przyda się woda, która doskonale ugasi pragnienie. Dzieci chętniej też sięgają po orzeźwiające przekąski. Aby były one wartościowe, zgodnie z zaleceniami ekspertów ds. żywienia, na małe posiłki, czyli drugie śniadanie czy podwieczorek, nazywane często przekąskami, warto podawać dziecku warzywa, owoce lub fermentowane produkty mleczne. Mogą nimi być mrożone Danonki, które prócz tego, że wspaniale chłodzą, dostarczają też wartościowych składników.

Danonki zawierają wapń i witaminę D, które są potrzebne do prawidłowego wzrostu i rozwoju kości u dzieci, a każdy kubeczek powstaje aż z dwóch kubeczków mleka. Warto pamiętać, że ważna jest zróżnicowana i zbilansowana dieta (której elementem mogą być Danonki) oraz zdrowy styl życia. Danonki nie zawierają syropu glukozowo-fruktozowego, barwników*, sztucznych aromatów oraz konserwantów.

W ramach kampanii promocyjnej powstał nowy 15” spot reklamowy emitowany w telewizyjnych kanałach dziecięcych. Ponadto w punktach sprzedaży pojawiły się dedykowane materiały POS. Zaplanowano także szereg działań w social mediach.

* W zależności od wariantu smakowego barwa produktu może pochodzić z dodanych koncentratów, szczegóły na opakowaniu.

Danone

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.