Zbigniew Wodecki nowym ambasadorem marki Bracia Koral – Lody Jak Dawniej

Zbigniew Wodecki dołączył do Braci KoralDo portfolio znanych osób, które polecają rozsmakowanie się w lodowych rarytasach dołącza polski piosenkarz, kompozytor oraz aktor – Zbigniew Wodecki, który został ambasadorem marki Bracia Koral – Lody Jak Dawniej.

Artysta znany z przebojów „Chałupy Welcome to” czy „Zacznij od Bacha” jest twarzą młodszego brandu PPL Koral od nowego sezonu 2017. Niedługo będzie można go zobaczyć w kreacjach marketingowych marki. W parze z dołączeniem Wodeckiego do kanonu gwiazd promujących produkty marki Bracia Koral idzie wzbogacenie portfolio produktów o nowe smaki. Tym samym lodowy producent wkracza w 2017 rok z mocnym przytupem.

Wybór na Zbigniewa Wodeckiego jako ambasadora marki padł nieprzypadkowo. Gwiazdor, tak samo jak nasze lody łączy w sobie klasyczne wartości z nowoczesnością.

– mówi Piotr Gąsiorowski, Dyrektor Marketingu PPL Koral, właściciela marki Bracia Koral – Lody Jak Dawniej.

***
Marka Bracia Koral-Lody Jak Dawniej zadebiutowała na rynku w sezonie 2014 z okazji jubileuszu 35-lecia działalności Przedsiębiorstwa Produkcji Lodów Koral. Obecnie w portfolio marki dostępne jest przeszło 50 produktów – oferta obejmuje zarówno lody impulsowe, familijne jak i lody na gałki do segmentu HoReCa. Systematycznie i znacząco zwiększając udziały w rynku, marka Bracia Koral – Lody Jak Dawniej oferuje konsumentom oryginalne kompozycje smakowe przygotowywane z najwyższej jakości surowców opartych na specjalnie wyselekcjonowanych recepturach. puszysta śmietanka, prawdziwe masło, najlepszej jakości kakao, belgijska czekolada, najwyższej klasy bakalie oraz porcje świeżych i soczystych owoców to składniki, dzięki którym lody Bracia Koral choć tworzone dziś, smakują jak dawniej.

Bracia Koral

1 koment.

  • 28 lut 2017 | URL komentarza | Odpowiedz

    Chodzimy w Lublinie do Outlet Center do Wymarzone lody i jest bardzo spoko, nie wiem, gdzie wielkie marki jeszcze się mają zamiar wciskać, ale czasami przegrywają w małymi firmami.

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.