Owocowy jogurt typu greckiego o smaku borówki amerykańskiej od OSM Piątnica

Owocowy jogurt typu greckiego z borowka amerykanska OSM PiątnicaBorówka amerykańska to nie tylko pyszny, orzeźwiający smak. To także – a może przede wszystkim – prawdziwa skarbnica wartości odżywczych. Dlatego też OSM Piątnica zdecydowała się włączyć ten owoc do oferty swoich 3-składnikowych owocowych jogurtów typu greckiego. Pierwsze tego typu produkty na polskim rynku zawierają w składzie wyłącznie mleko i delikatnie słodzone owoce, pozbawione są natomiast aromatów, konserwantów, wzmacniaczy smaku, barwników oraz syropu glukozowo-fruktozowego.

Naturalne źródło zdrowia

Zdrowie to dzisiaj najbardziej ceniona wartość. Można o nie zadbać np. poprzez stosowanie odpowiedniej diety. Warto więc, by w menu każdego, komu zależy na wartościowym i smacznym posiłku, znalazł się nowy produkt z oferty OSM Piątnica: owocowy jogurt typu greckiego o smaku borówki amerykańskiej. Łączy on w sobie pyszny smak tego owocu z jego licznymi prozdrowotnymi właściwościami. Borówka amerykańska zawiera bowiem witaminy A i B oraz składniki mineralne: wapń, potas i cynk.

Dodatkowo sam jogurt, wytwarzany według oryginalnej greckiej receptury wzbogaci dietę o pełnowartościowe białko. Właściwości te, oryginalny smak owocu i gęsta, kremowa konsystencja jogurtu to połączenie, dzięki któremu produkt ten będzie pożywną i smaczną przekąską. Idealnie sprawdzi się jako lunch w pracy, drugie śniadanie w szkolnym plecaku, jak również jako lekki deser.

Pełnia smaku i tylko 3 składniki

Nowy jogurt typu greckiego od OSM Piątnica to produkt, którego skład opiera się wyłącznie na3 składnikach: jogurcie naturalnym, pysznych owocach i odrobinie cukru, przy jednoczesnym pozbawieniu go barwników, zagęstników, aromatów, konserwantów, wzmacniaczy smaku oraz syropu glukozowo-fruktozowego. Taki sposób produkcji potwierdza wierność wysokiej jakości i zarazem zgodność z zasadami „czystej etykiety”, na którą zwracają uwagę konsumenci stawiający na naturalne odżywianie.

Cena: ok. 1,49 zł /150 g

OSM Piątnica

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.