Delecta świętuje 200 lat produkcji we Włocławku

DELECTA KrówkaWe wrześniu startuje promocja konsumencka marki Delecta organizowana z okazji 200 lat produkcji spożywczej we Włocławku. W ramach akcji do wybranych produktów dołączono unikalne szablony do dekoracji wypieków i deserów, a do Karpatki dodatkowo książeczkę z przepisami. Promocja potrwa do grudnia br.

Z okazji 200 lat produkcji spożywczej we Włocławku marka Delecta przygotowała niespodzianki dla wielbicieli słodkich wypieków. Do opakowań najpopularniejszych ciast i babeczek dołączono szablony do ich dekoracji. Kolekcję można stworzyć kupując produkty: Brownie, Krówka, Babeczki Nadziane, Wuzetka, Tiramisu i Karpatka.

DELECTA KarpatkaW każdym opakowaniu znajduje się jeden z czterech unikatowych szablonów w kształcie serduszek lub gwiazdek. Informację jaki wzór znajduje się w danym opakowaniu można znaleźć na froncie kartonika. Dodatkowo fani Karpatki będą mogli nabyć swoje ulubione ciasto z książeczką z inspirującymi przepisami, pozwalającymi odkryć ten produkt na nowo.

Ciasta do pieczenia od Delecta to propozycje na udane wypieki. Smaczne i proste do przygotowania stanowią doskonały pomysł na słodki deser dla rodziny oraz znajomych. Wystarczy odrobina chęci, aby przygotować dla bliskich „coś” pysznego ot tak… prosto z serca.

Delecta / Bakalland

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.