Grześki Gofree debiutują w nowej odsłonie

Grześki Gofree chocolateMarka Grześki zmieniła opakowania wafelków z linii Grześki Gofree. Produkty z nową grafiką, która lepiej zaakcentuje lekkość i warianty smakowe wafli, są już dostępne na sklepowych półkach.

Marka Grześki zmieniła szatę graficzną opakowań wafelków z linii Grześki Gofree. Chrupiące Grześki można już nabyć w nowym wydaniu. Odmieniona grafika lepiej podkreśla lekkość produktów i oferowane warianty smakowe.

Gofree to jedyne na rynku wafle impulsowe o strukturze gofra z dwoma różnymi rodzajami kremów. Linię tworzą: Grześki Gofree waniliowo-czekoladowe z orzechami i Grześki Gofree czekoladowe z orzechami. Grześki Gofree wanilia Charakteryzują się grubym i jednocześnie kruchym waflem gofrowym oraz delikatnym kremem czekoladowym z kawałkami orzechów laskowych i puszystym kremem waniliowym lub czekoladowym. Gofree łączą w sobie bogactwo smaku, przyjemność oraz dziecięcą radość jedzenia.

Gofree to pyszna, lekka i wygodna przekąska dla wszystkich miłośników słodyczy. Wafel bez czekoladowej polewy nie brudzi rąk, dzięki czemu doskonale sprawdzi się w podróży, pracy czy szkole. Grześki idealnie wpisują się w aktywny tryb życia zarówno młodych konsumentów, jak i dorosłych. Jak wszystkie produkty marki, pozwalają na obudzenie w sobie wewnętrznego dziecka niezależnie od wieku.

Obie wersje smakowe wafelków dostępne są w sprzedaży w cenie detalicznej ok. 1,19 zł.

Colian

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.