ChaiKola i ChaiMate – herbaciane napoje w szklanych butelkach

ChaiKola & ChaiMateChaiKola i ChaiMate – dwa flagowe produkty polskiego producenta naturalnych napojów herbacianych Wild Grass są już dostępne w opakowaniach szklanych. To nowość, którą Wild Grass wprowadziła z sezonem letnim 2016. Oferta napojów w butelkach kierowana jest przede wszystkim do punktów gastronomicznych.

Zdecydowaliśmy się poszerzyć nasze portfolio o napoje w szklanych opakowaniach, by przede wszystkim wyjść naprzeciw oczekiwaniom sektora HoReCa. Nasze obserwacje wskazują, że był tostrzał w dziesiątkę i nie wykluczamy wprowadzenia ChaiKoli i ChaiMate w szklanych butelkach również do szerszej dystrybucji.

– tłumaczy Michał Borecki, współtwórca napojów Wild Grass.

Napoje Wild Grass są dostępne w dwóch wariantach: puszkach aluminiowych i butelkach szklanych o pojemności 0,33l. Obydwa napoje są pasteryzowane i nie zawierają żadnych substancji konserwujących.

ChaiKola to naturalny, lekko gazowany napój na bazie czarnej herbaty i yerba mate, dodatkowo wzbogacony naturalnymi aromatami orzeszków kola, imbiru oraz goździków. Dzięki wysokiej zawartości ekstraktów roślinnych i przypraw, herbaciana kola posiada właściwości relaksujące.

Natomiast ChaiMate to naturalny, lekko gazowany napój energetyczny oparty na yerba matei czarnej herbacie o smaku wytrawnej pomarańczy. Naturalną energię zapewnia wysoka dawka kofeiny. Obydwa napoje są wegańskie, wolne od konserwantów, sztucznych barwników oraz glutenu.

Obecnie napoje Wild Grass są dystrybuowane przez firmy Eurocash, Farutex, Mateus. ChaiKolai ChaiMate są także dostępne w hurtowniach regionalnych Maan, Anda, Dobre Moce, orazw sieciach sklepów Alma, Carrefour, Carrefour Express, Intermarche, Piotr i Paweł, w punktach HDS: 1 Minute, Hubiz, Chief’s i na lotniskach międzynarodowych.

Wild Grass

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.

Więcej w ChaiKola, ChaiMate, Michał Borecki, Napój herbaciany, Napoje
Jak oświetlenie pomaga upłynnić napoje

Sprzedaż napojów bezalkoholowych i piwa charakteryzuje się bardzo silną sezonowością. W okresie letnim zainteresowanie niektórymi spośród grup produktowych rośnie o kilkadziesiąt a...

Zamknij