Bracia Koral zapraszają na konkurs fotograficzny „Deser #JakDawniej”

Bracia Koral konkurs10 sierpnia br. na stronie marki Bracia Koral na Facebooku ruszy konkurs „Deser #JakDawniej”. Na zwycięzców czekają modne aparaty fotograficzne i upominki ufundowane przez markę. Zabawa potrwa do końca miesiąca.

Aby wziąć udział w konkursie uczestnicy muszą wykonać trzy proste kroki: przyrządzić swój wymarzony deser z wykorzystaniem lodów Bracia Koral – Lody Jak Dawniej, sfotografować go, a następnie zdjęcie wraz z przepisem dodać do specjalnej aplikacji konkursowej.

Spośród wszystkich zgłoszeń komisja konkursowa wybierze 10 najlepszych prac. Dwóch autorów najlepszych przepisów i zdjęć otrzyma aparaty Instax – retro-gadżety, idealne do natychmiastowego utrwalania przyrządzanych deserów i rodzinnych chwil. Kolejni laureaci otrzymają stylowe fartuchy kuchenne sygnowane logiem Bracia Koral.

Zakup naszych lodów jest pierwszym krokiem do tworzenia własnych, fantazyjnych kreacji smakowych. Organizując konkurs, chcemy zachęcić konsumentów do eksperymentowania w kuchni i tworzenia własnych przepisów na desery lodowe. Ulubione owoce, bakalie, różnorodne polewy, odpowiednio połączone mogą stworzyć kompozycję na miarę mistrza kuchni, który z przyjemnością zaserwują inni użytkownicy swoim najbliższym i przyjaciołom podczas rodzinnych spotkań. Ważnym elementem tworzenia deserów jest sposób ich podania. Właśnie dlatego, zachęcamy do przesyłania zdjęć gotowych kompozycji. Wybrane przez komisję fotografie z przyjemnością umieścimy wraz z recepturami na naszej stronie internetowej.

– mówi Piotr Gąsiorowski, Dyrektor Marketingu PPL Koral, właściciela marki Bracia Koral – Lody Jak Dawniej.

Konkurs realizowany będzie na stronie: https://www.facebook.com/braciakoralPL/?fref=ts. Szczegóły konkursu i regulamin dostępne będą w poście konkursowym. Wyniki zostaną ogłoszone 7 września.

Bracia Koral

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.