Pamapol oficjalnym dostawcą żywności na Światowe Dni Młodzieży 2016

Robert Jankowski - Prezes Zarządu Pamapol SA

Na zdjęciu: Robert Jankowski – Prezes Zarządu Pamapol S.A.

Pamapol S.A. – czołowy polski producent dań gotowych został oficjalnym dostawcą żywności na Światowe Dni Młodzieży 2016 w Krakowie.

Na potrzeby wydarzenia jakim są Światowe Dni Młodzieży 2016, Pamapol zorganizował w ramach swoich struktur Mobilną Grupę Gastronomiczną – organ, mający na celu pełną obsługę dostawy żywności podczas tego wydarzenia. Pielgrzymi będą mieli do dyspozycji dwa rodzaje punktów gastronomicznych: stacjonarne oraz mobilne, działające na zasadzie food trucków.

Innowacje to podstawa

Na największe w Polsce wydarzenie o skali ogólnoświatowej, przygotowaliśmy innowacyjne rozwiązania w zakresie produktowym, opakowaniowym i logistycznym. Opracowaliśmy całkiem nową linię produktów dań gotowych, które nie wymagają systemu chłodzenia i wpisują się w trend convenience – są wygodne w użyciu, szybkie w przygotowaniu i równocześnie sprawdzają się w roli smacznego, pełnowartościowego posiłku.

– mówi Robert Jankowski, Prezes Zarządu Pamapol S.A.

Dania gotowe będą dystrybuowane w obrębie całego terenu przeznaczonego dla pielgrzymów. Wśród nowego asortymentu, pielgrzymi będą mogli znaleźć takie propozycje, jak fasolka po bretońsku, danie chińskie, danie meksykańskie, makaron z klopsikami w sosie bolońskim, sałatka polska z kurczakiem czy sałatka warzywna z ryżem. Asortyment dedykowany Światowym Dniom Młodzieży, będzie się także mocno wyróżniał pod względem opakowań – będą to specjalnie zaprojektowane, bezpieczne, lekkie i wygodne plastikowe pudełka, stanowiące innowację na tle pozostałych opakowań produktów w tej kategorii.

Logistyka kluczem wydajności

Pamapol został wybrany spośród innych producentów ze względu na doświadczenie oraz mocne zaplecze produkcyjno-operacyjne i magazynowe. Jako wieloletni lider i wicelider rynku w kategorii dań gotowych, Pamapol jest dostawcą nie tylko dla największych sieci kanału nowoczesnego i hurtowni w całej Polsce, ale także dla podmiotów użyteczności publicznej, takich jak np. Caritas.

Dostawa żywności na największe w Polsce wydarzenie o skali ogólnoświatowej, wymagała opracowania specjalnego modelu działania, opartego na przemyślanej strategii logistyczno-operacyjnej oraz rozbudowanej sieci dystrybucji.

Pamapol to duża, notowana na giełdzie grupa kapitałowa, ekspert w branży, ale przede wszystkim doświadczony producent, który potrafi zapewnić bezpieczeństwo produkcji i dystrybucji na każdym etapie. Wydarzenie o takiej skali wymaga wyprodukowania setek tysięcy produktów dedykowanych Światowym Dniom Młodzieży 2016. My jesteśmy w stanie to zrobić, mamy doświadczenie, zaplecze, świetnie opracowaną strategię i atrakcyjny produkt do dystrybucji – m.in. właśnie dlatego organizatorzy ŚDM nam zaufali.

– tłumaczy Robert Jankowski.

Pamapol S.A.

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.