Otwarcie POLOmarketu w Bydgoszczy

POLOmarket20 maja o godz. 8.00 przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie 33 w Bydgoszczy zostanie otwarty nowy sklep polskiej sieci POLOmarket. Otwarciu towarzyszyć będą konkursy dla klientów, słodkie niespodzianki, degustacje wędlin i promocje na wybrane produkty.

Sklep znajduje się w nowo otwartym Parku Handlowym Balaton. Jest wyposażony w klimatyzację. Powierzchnia handlowa nowego POLOmarketu to około 600 m2. Sklep będzie prowadził sprzedaż szerokiego asortymentu produktów, zarówno żywnościowych, jak i przemysłowych. POLOmarket wyróżnia się na tle konkurencji bogatą ofertą produktów świeżych – w sklepie znajdą się stoiska z owocami i warzywami, nabiałem, ciastami oraz wędlinami i mięsem, porcjowanymi, krojonymi i pakowanymi na życzenie klienta. W sprzedaży dostępny będzie również alkohol.

POLOmarket trwale zakorzenił się w świadomości mieszkańców województwa kujawsko-pomorskiego. Nasi klienci mogą odwiedzać 53 sklepy, mieszczące się zarówno w dużych miastach, takich jak Bydgoszcz czy Toruń, jak i mniejszych miejscowościach, np. w Łysomicach lub Brzozówce. Nowy sklep będzie 7 placówką na terenie samej Bydgoszczy.

– mówi Iwona Żołdowicz, kierownik regionu w POLOmarkecie.

W dniu otwarcia, czyli 20 maja, na pierwszych 100 klientów POLOmarketu czekają słodkie upominki. W godz. 8.00 – 14.45 prowadzony będzie również konkurs pod hasłem „Oszacuj, ile mam w środku!”. Zadanie konkursowe polega na odgadnięciu łącznej wartości produktów wyeksponowanych w przezroczystej urnie na terenie sklepu. Swoją propozycję odpowiedzi może zgłosić każda osoba pełnoletnia, która 20 maja zrobi w nowo otwartym bydgoskim POLOmarkecie zakupy za minimum 20 złotych. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone o godz. 15.00. Nagrody, czyli bony zakupowe o wartości 500, 100 i 50 złotych, otrzyma 21 osób, które poda najbardziej zbliżoną łączną wartość produktów znajdujących się w urnie. Ponadto klienci, którzy w dniu otwarcia wykażą się wiedzą o POLOmarkecie, zostaną nagrodzeni paczkami ze słodyczami.

POLOmarket przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie 33 otwarty będzie od poniedziałku do soboty w godzinach 7.00-21.00 oraz w niedzielę w godzinach 8.00-20.00.

Sklep jest przyjazny dla osób niepełnosprawnych oraz matek z wózkami dziecięcymi, ponieważ w wejściu nie ma żadnego progu, a boksy kasowe są szerokie. Dla klientów przygotowano przestronny parking, mieszczący około 100 samochodów.

W sklepie znalazło zatrudnienie ok. 20 osób, głównie mieszkańców Bydgoszczy i okolic. Poszukiwani są jeszcze pracownicy na stoisko mięsne. CV można składać u kierownika sklepu.

W galerii, nie licząc samego POLOmarketu, działać będą także inne punkty handlowo-usługowe: m. in. cukiernia i sklep Pepco. W późniejszym czasie uruchomiona zostanie również apteka oraz klub fitness.

POLOmarket

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.