We Wrocławiu ruszył nowy sklep Leroy Merlin

Wizualizacje 3D, strefy aranżacyjne i przestrzeń dla majsterkowiczów. Warsztaty dla dzieci, a także dla pasjonatów projektowania wnętrz. Drugi sklep Leroy Merlin zlokalizowany przy ul. Granicznej to nowe miejsce na mapie Wrocławia dla realizacji potrzeb związanych z domem i ogrodem. W czwartek, 28 kwietnia nastąpiło uroczyste przecięcie wstęgi z udziałem pracowników, władz miasta oraz przedstawicieli lokalnej społeczności. Mieszkańcy Wrocławia i okolic będą mogli skorzystać z oferty sklepu już od najbliższego piątku, 29 kwietnia.

Sklep Leroy Merlin przy ul. Granicznej to drugi obiekt tej marki we Wrocławiu. Powstał w Futura Park przy ul. Granicznej 4. Sklep ma powierzchnię 10 tys. m kw. a do dyspozycji klientów przygotowano ponad 600 miejsc parkingowych. Można w nim znaleźć produkty do budowy, remontu i aranżacji domów oraz ogrodów. Klienci będą mogli skorzystać także z wielu usług dodatkowych, w tym dopasowania produktów do indywidulanych potrzeb, montażu oraz transportu.

Nasi klienci znajdą u nas zarówno gotowe rozwiązania, jak i wspólnie z naszymi projektantami mogą stworzyć nowy, własny projekt. Jeśli ktoś potrzebuje przy jego realizacji doradztwa lub innego rodzaju wsparcia, także mu je zaoferujemy. Naszą ambicją jest stworzenie przyjaznego miejsca pierwszego wyboru dla mieszkańców chcących remontować i dekorować swoje domy lub mieszkania oraz dla pasjonatów ogrodu. Chcemy też inspirować, dlatego znaczną część nowego sklepu przeznaczyliśmy na strefy aranżacji, czyli przykładowe realizacje np. kuchni czy łazienek.

– mówi Maciej Jagieła, dyrektor sklepu Leroy Merlin Wrocław Graniczna.

Strefy autorskiej fantazji w Leroy Merlin

W wyborze materiałów, a także dopracowaniu pomysłów pomoże kilka nowatorskich rozwiązań:

  • Strefa inspiracji – czyli showroom materiałów wykończeniowych i wzorcownia w jednym. Ułatwia dopasowanie odpowiednich kolorów i rodzajów tkanin.
  • Strefa „Zróbmy to razem” – to raj dla majsterkowiczów, którzy sami chcą tworzyć rozwiązania dla własnego domu. Strefa jest silnie związana z ideą całej sieci Leroy Merlin, która wspiera działania mieszkańców w zakresie DIY (Do It Yourself – ang. zrób to sam).
  • Wizualizacje 3D – klienci wspólnie z doświadczonymi projektantami Leroy Merlin mogą przygotować projekt aranżacji łazienki i kuchni. Jeżeli zdecydują się na zakup materiałów wykończeniowych w sklepie, projekt otrzymają gratis.

Najmłodsi mieszkańcy Wrocławia i okolic mogą spodziewać się różnorodnych atrakcji. W sklepie będą mogli uczestniczyć w ogólnopolskiej akcji Leroy Merlin: „Dzieciaki Sadzeniaki”.

W wielu naszych sklepach akcja „Dzieciaki Sadzeniaki” spotyka się z ogromnym zainteresowaniem. Również w naszym sklepie spodziewamy się zapełnić nasz warsztatowy kalendarz. Do współpracy zapraszamy szkoły i przedszkola, a także rodziców, którzy sami chcą zorganizować grupę dzieci. My zapewnimy miejsce, opowiemy o świecie roślin i przygotujemy sadzonki, dzięki którym dzieci poznają podstawy pielęgnacji roślin. Doświadczenie pokazuje, że to dla nich wspaniała zabawa i nauka w jednym.

– dodaje Maciej Jagieła.

Leroy Merlin

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.