Bananowy i biszkoptowy – budyń od Dr. Oetkera w nowych smakach

Budyń bananowy Dr. OetkerDo rodziny budyni Dr. Oetkera dołączyły dwa nowe produkty. Producent wzbogacił swoją ofertę o smak bananowy jak i nowość rynkową – budyń o smaku biszkoptowym.

Marka Dr. Oetker wprowadziła na rynek dwa nowe smaki budyniów. Dzięki najnowszej propozycji producenta konsumenci mogą cieszyć się pysznym smakiem bananów podczas spożywania ulubionego deseru. Natomiast budyń biszkoptowy to zupełnie nowy smak, którego nie było dotąd na rynku.

Nowe budynie to idealny sposób na szybką, pożywną i ciepłą przekąskę w ciągu dnia oraz dobra metoda na przemycenie do codziennej diety porcji cennego mleka, które jest źródłem wapnia. Dla dzieci będą też urozmaiceniem do obecnych już na rynku deserów.

Budyń biszkoptowy Dr. OetkerNowe budynie wspaniale będą smakowały jako samodzielny deser – zarówno na ciepło jak i na zimno. Świetnie sprawdzą się także jako dodatek do domowych wypieków zamiast zwykłej mąki, w kremach budyniowych oraz jako baza do nadzień czy słodkich dań.

Nowości bardzo  dobrze wyróżnią się na półce dzięki naklejkom: NOWY SMAK.

W stałej ofercie firmy Dr. Oetker znajduje się wiele popularnych rodzajów budyniów, w tym:

  • Budyń śmietankowy
  • Budyń czekoladowy
  • Budyń waniliowy
  • Budyń malinowy
  • Budyń toffi

***
O firmie
Dr. Oetker Polska to rodzinna firma z ponad osiemdziesięcioletnią tradycją na polskim rynku, specjalizująca się w produkcji ciast w proszku, deserów, dodatków do pieczenia, dekoracji do ciast, środków żelujących, pizzy mrożonej i deserów gotowych. Pierwsza fabryka w Polsce została otwarta już w 1922 roku, w Gdańsku-Oliwie. Wraz z rokiem 2000 i nabyciem fabryki w Łebczu gama produktów Dr. Oetkera rozszerzyła się o produkty mrożone. W listopadzie 2007 roku Dr. Oetker zakupił zakład produkcyjny Hero Polska w Płocku, w którym produkowane są posypki, słodkie dekoracje, polewy i lukry, sosy do lodów i deserów. Obecnie w ofercie Dr. Oetkera znajduje się ponad 200 produktów, produkowanych w trzech zakładach: w Gdańsku-Oliwie (produkty w proszku), w Łebczu (produkty mrożone) i Ciechomicach koło Płocka (słodkie dekoracje). Firma zatrudnia łącznie ponad 600 osób.

Dr. Oetker Polska

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.