Konspol prezentuje produkty na Wielkanoc

Konspol Kabanosy z kurczaka na WielkanocKabanosy z kurczaka i pasztet z królika to dwie z wielu propozycji marki Konspol na Wielkanoc.

Stworzenie wykwintnego świątecznego menu to wyzwanie dla niejednej pani domu. Aby sprostać kulinarnym gustom gości, warto umiejętnie łączyć smaki tradycyjne i nowoczesne – również jeśli chodzi o dobór wędlin.

W wielkanocnym koszyczku i na świątecznym stole w Wielkanoc będą się pięknie prezentować kabanosy z kurczaka Konspol Natura. Od ponad 30 lat są wytwarzane według niezmienionej receptury, wędzone w tradycyjnych wędzarniach dymem z drewna bukowego. Do przygotowania 100g produktu użyto aż 135g mięsa z kurczaka. Kabanosy te nie zawierają konserwantów, glutenu, ani laktozy, są więc doskonałą propozycją także dla osób z nietolerancjami pokarmowymi.

Konspol Pasztet z królika na WielkanocMiłośnikom pasztetów firma Konspol proponuje pasztet z królika z dodatkiem mięsa wieprzowego, ma delikatną konsystencję, a starannie dobrane przyprawy nadają mu wyrazisty smak. O najwyższej jakości produktu świadczy fakt, że do przygotowania 100 g pasztetu użyto 108g mięsa.

Mięso królicze jest u nas jeszcze mało znane. My jako firma chcielibyśmy je spopularyzować, gdyż ma wiele walorów smakowych i zdrowotnych. Przede wszystkim zawiera mało cholesterolu i tłuszczu, ma natomiast dużo witamin z grupy B i łatwo przyswajalnego białka.

– mówi Agnieszka Piech, kierownik ds. marketingu Konspol.

Kabanosy dostępne są w opakowaniach 180 g i 280 g, pasztet z królika – w opakowaniach 250g (w wybranych sieciach handlowych i sklepach tradycyjnych) oraz na wagę (w wybranych sklepach tradycyjnych).

Konspol

1 koment.

  • Julia
    29 Sty 2020 | URL komentarza | Odpowiedz

    Chcę bardzo podziękować firmie za kabanosy z kurczaka. Fantastycznie że jest taki produkt bez wieprzowiny i nawet osłonka z baraniny. Smaczne i zdrowe. Dziękuję bardzo, bardzo. Mam nadzieję że kiedyś trafię na podobny produkt z kurczaka i jagnięciny w biedronce. Pozdrawiam serdecznie 😉

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.

Więcej w Agnieszka Piech, Grupa Konspol, Kabanosy, Kabanosy z kurczaka, Konspol, Pasztet, Pasztet z królika
Rusza ogólnopolski konkurs konsumencki firmy Konspol

Firma Konspol - producent wyrobów w 100% z mięsa kurczaka - przygotowała dla swoich konsumentów konkurs z nagrodami. Akcja promocyjna...

Zamknij