Otwarcie POLOmarketu w Zabrzu

POLOmarket18 grudnia o godz. 8.00 przy ul. Wolności 118 w Zabrzu zostanie otwarty nowy sklep polskiej sieci POLOmarket. Otwarciu towarzyszyć będą konkursy dla klientów, słodkie niespodzianki, degustacje, promocje na wybrane produkty oraz bogata oferta świąteczna.

Sklep znajduje się w nowym budynku wolnostojącym, wyposażonym w klimatyzację. Powierzchnia handlowa nowego POLOmarketu to około 600 m2. Sklep będzie prowadził sprzedaż szerokiego asortymentu produktów, zarówno żywnościowych, jak i przemysłowych. POLOmarket wyróżnia się na tle konkurencji bogatą ofertą produktów świeżych – w sklepie znajdą się stoiska z owocami
i warzywami, nabiałem, ciastami oraz wędlinami i mięsem, porcjowanymi, krojonymi i pakowanymi na życzenie klienta. Dostępny będzie również alkohol.

Otwieramy sklep tuż przed Świętami, dlatego zachęcamy klientów do sprawdzenia cen w naszej gazetce. Szczególnie atrakcyjne są ceny typowych bożonarodzeniowych potraw – pierogów i makowców. W kuchni przydadzą się też z pewnością bakalie, a dzieci ucieszą się ze słodyczy i ozdób choinkowych. Mamy nawet w sprzedaży strój św. Mikołaja za 19,99 złotych!

– mówi Szymon Zieliński, kierownik regionu w POLOmarkecie.

W dniu otwarcia na pierwszych 100 klientów POLOmarketu czekają słodkie upominki. W godz. 8.00 – 14.45 prowadzony będzie również konkurs pod hasłem „Oszacuj, ile mam w środku!”. Zadanie konkursowe polega na odgadnięciu łącznej wartości produktów wyeksponowanych w przezroczystej urnie na terenie sklepu. Swoją propozycję odpowiedzi może zgłosić każda osoba pełnoletnia, która 18 grudnia zrobi w nowo otwartym POLOmarkecie zakupy za minimum 20 złotych. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone o godz. 15.00, nagrody otrzyma 30 osób, które podadzą najbardziej zbliżoną łączną wartość produktów znajdujących się w urnie. O 15.00 ogłoszenie wyników. Nagrodami w konkursie są bony zakupowe o wartości 500, 100 i 50 złotych oraz sprzęt AGD. Ponadto klienci, którzy w dniu otwarcia wykażą się wiedzą o POLOmarkecie, zostaną nagrodzeni paczkami ze słodyczami.

POLOmarket przy ul. Wolności 118 otwarty będzie od poniedziałku do soboty w godzinach 7.00 – 21.00, natomiast w niedzielę w godzinach 8.00-20.00. Sklep jest przyjazny dla osób niepełnosprawnych oraz matek z wózkami dziecięcymi, ponieważ w wejściu nie ma żadnego progu, a boksy kasowe są szerokie. Dla klientów przygotowano przestronny parking, mieszczący około 40 samochodów.

W sklepie znalazło zatrudnienie 20 osób, głównie mieszkańcy Zabrza i okolicznych miejscowości. Poszukiwani są jeszcze pracownicy na stanowisko kasjer- sprzedawca. CV można składać
u kierownika sklepu.

W tym samym budynku działał będzie również salonik prasowy i – od przyszłego miesiąca – wielobranżowy sklep PEPCO.

POLOmarket

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.