ZT Bielmar z nową linią olejów tłoczonych na zimno Mivitol

Mivitol olej z pestek dyni 250mlMivitol to nowa marka oferująca wysokiej jakości produkty z kategorii tłuszczów roślinnych. W pierwszej kolejności w ofercie pojawiły się oleje tłoczone na zimno w sześciu różnych smakach: lniany, rzepakowy, z pestek dyni, konopny, słonecznikowy i rydzowy. „Bielmar” wchodząc na nową półkę produktową odpowiada na potrzeby osób poszukujących zdrowych produktów lub takich, które w jak największym stopniu zachowują swoją naturalność.

Oleje Mivitol powstają w procesie mechanicznego tłoczenia na zimno, dzięki czemu zachowują swoją pierwotną postać wraz z wszystkimi dobroczynnymi właściwościami. Ponadto mają oryginalny smak i kolor, co sprawia, że doskonale sprawdzają się jako dodatek do wszelkich potraw wzbogacając ich smak i wygląd. Zaledwie kilka kropel sprawia, że potrawy zyskują nową postać. Szczególnie polecane są jako dodatek do potraw gotowanych i smażonych oraz główny składnik sałatek, kanapek, serów i twarogów. Z punktu widzenia dbania o zdrowie, oleje Mivitol charakteryzują się wysoką zawartością nienasyconych kwasów tłuszczowych i spożywane bezpośrednio bez mieszania z potrawami, to również znakomity suplement diety.

Dzięki wprowadzeniu oferty Mivitol Z.T. „Bielmar” spełnia oczekiwania Konsumentów pod kątem jakości, smaku i zdrowotności oferowanych produktów. Oferta lokowana jest w grupie produktów zdrowej żywności.

Cała linia produktów otrzymała nietypowe rozwiązanie opakowania w postaci kartonika oraz szatę graficzną komunikującą prozdrowotne właściwości i funkcjonalność produktu. Ciemnobrązowa butelka chroni olej przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych. Do opakowania dołączona jest również praktyczna łyżeczka z podziałką do łatwego odmierzania porcji oleju, a także folder zawierający obszerną informację na temat dostępnej oferty produktów oraz ich składu i właściwości.

Produkty marki Mivitol dostępna są w sklepach od września 2015 r.

ZT Bielmar

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.