Nowe sklepy SPAR Express

SPAR Kraków Starowiślna

SPAR Kraków, ul. Starowiślna

Sieć Polskich Sklepów Spożywczych SPAR uruchomiła w ostatnim czasie trzy nowe placówki. Dnia 11 września nastąpiło otwarcie sklepu w Krakowie przy ulicy Starowiślnej 50, 17 września rozpoczęła funkcjonowanie placówka w Daleszycach, natomiast 18 września sklep na krakowskim Osiedlu Piastów 12M. Wszystkie sklepy otwarto w formacie SPAR Express.

Krakowska placówka przy ul. Starowiślnej 50 znajduje się w wyremontowanej zabytkowej kamienicy przy jednej z głównych ulic na krakowskim Kazimierzu. Sklep o powierzchni sprzedaży 154m² wyposażony jest w Bistro SPAR oferujące szybkie przekąski na ciepło i kawę.

Otwarcie sklepu spotkało się dużym zainteresowaniem klientów, specjalnie dla nich przygotowaliśmy degustacje oraz konkurs z nagrodami. Od 2002 roku funkcjonował tutaj sklep, tak więc klienci przywykli, że w tym miejscu mogą dokonywać zakupów. Jednak, jak obserwujemy, SPAR cieszy się uznaniem nie tylko mieszkańców Krakowa, ale i zagranicznych turystów, którzy rozpoznają markę i znając jej standardy z innych krajów, chętnie decydują się na zakupy. O pozytywnym odbiorze placówki mogą świadczyć dobre wyniki, jakie osiągamy, bowiem każdego dnia od otwarcia odnotowujemy około 1100 – 1200 paragonów dziennie.

– mówi Janusz Kot, Dyrektor Działu Marketingu Kefirek S.A.

SPAR Daleszyce

SPAR Daleszyce

Sklep w Daleszycach o powierzchni 174m² mieści się w nowo wybudowanym obiekcie handlowo-usługowym nieopodal rynku głównego w centrum miejscowości.

SPAR w Daleszycach mocno wyróżnia się na tle swojej konkurencji. Estetyczny wygląd sklepu w połączeniu z dobrą ofertą jest bardzo atrakcyjny dla klientów. W dniu otwarcia największe zainteresowanie odnotowaliśmy produktami marki własnej SPAR oraz marki Lubię, które bardzo przypadły do gustu naszym klientom i błyskawicznie znikały z półek. Spośród wielu ofert sieci handlowych zdecydowałam się na SPAR, ponieważ przekonało mnie profesjonalne podejście do współpracy oraz poważne traktowanie mojej osoby jako wartościowego partnera. Naprawdę jestem zadowolona z dotychczasowych, wspólnie wypracowanych rezultatów.

– mówi Marzena Dobrowolska, Franczyzobiorca SPAR.

Krakowski sklep zlokalizowany na Osiedlu Piastów 12M zajmuje powierzchnię 105m², posiada dwa stanowiska kasowe i doskonałe zaopatrzenie. Otwarciu sklepu towarzyszyły liczne degustacje, grill przygotowany we współpracy z marką Sokołów oraz konkurs, w którym klienci mogą wygrać atrakcyjne sprzęty elektroniczne takie jak telewizor, laptop czy tablet. Największym zainteresowaniem cieszyło się stanowisko tradycyjne z wyrobami mięsnymi, warzywami i owocami.

Wcześniej w tym miejscu przez dwadzieścia lat mieścił się sklep osiedlowy, postanowiliśmy wykorzystać dobrą lokalizację, która cieszy się uznaniem klientów i otworzyć sklep SPAR. Obiekt przeszedł gruntowny remont i otrzymał wyposażenie oraz wizualizację zgodną ze standardami SPAR. Efekt końcowy został dobrze przyjęty przez lokalną społeczność. Wieloletnia współpraca z GK Bać-Pol zaowocowała w bieżącym roku przyłączeniem do sieci SPAR naszych czternastu sklepów. W tym momencie otwieramy już piętnastą placówkę i w dalszym ciągu planujemy kolejne otwarcia.

– tłumaczy Janusz Kot, Dyrektor Działu Marketingu Kefirek S.A.

SPAR

1 koment.

  • 14 paź 2015 | URL komentarza | Odpowiedz

    Witam. Jestem zawiedziona dostępnością promocji w sklepie przy ul. Starowiślna. Dziś już przed 14 nie było zeberek z promocji, kiedyś był brak sera żółtego z promocji, cebula zgnita. Zakupiłam też mięso mielone które po przeniesieniu do domu Śmierdziało, a zapach fetoru po nim jeszcze długo się unosił, mięso pisze ze ma być mielone na życzenie klienta a ono było zmielone już wcześniej i wystawione do sprzedaży.

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.