Otwarcie POLOmarketu we Wrześni

POLOmarket5 sierpnia o godz. 8.00 zostanie otwarty we Wrześni przy Szosie Witkowskiej 1L nowy sklep polskiej sieci POLOmarket. Otwarciu towarzyszyć będą konkursy dla klientów, słodkie niespodzianki, degustacje oraz promocje na wybrane produkty.

Supermarket we Wrześni to nowo wybudowany budynek wolnostojący, wyposażony w klimatyzację, o powierzchni handlowej ponad 500 m2. Sklep będzie prowadził sprzedaż szerokiego asortymentu produktów, zarówno żywnościowych, jak i przemysłowych. POLOmarket wyróżnia się na tle konkurencji bogatą ofertą produktów świeżych – w sklepie znajdą się stoiska z owocami i warzywami, nabiałem, ciastami oraz wędlinami i mięsem, porcjowanymi, krojonymi i pakowanymi na życzenie klienta. Dostępny będzie również alkohol.

W dniu otwarcia, czyli 5 sierpnia, na pierwszych 100 klientów czekają słodkie upominki. W godz. 8.00 – 14.45 prowadzony będzie również konkurs pod hasłem „Oszacuj, ile mam w środku!”. Zadanie konkursowe polega na odgadnięciu łącznej wartości produktów wyeksponowanych w przezroczystej urnie na terenie sklepu. Swoją propozycję odpowiedzi może zgłosić każda osoba pełnoletnia, która 5 sierpnia zrobi w nowo otwartym wrzesińskim POLOmarkecie zakupy za minimum 20 złotych. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone o godz. 15.00, nagrody otrzyma 30 osób, które podadzą najbardziej zbliżoną łączną wartość produktów znajdujących się w urnie.

Nagrodami w konkursie są bony zakupowe o wartości 500, 100 i 50 złotych oraz sprzęt AGD.

Ponadto klienci, którzy w dniu otwarcia wykażą się wiedzą o POLOmarkecie, zostaną nagrodzeni paczkami ze słodyczami.

POLOmarket przy Szosie Witkowskiej 1L otwarty będzie od poniedziałku do soboty w godzinach 7.00-21.00, natomiast w niedzielę w godzinach 9.00-20.00. Przy sklepie znajduje się parking dla około 80 samochodów. Sklep jest przyjazny dla osób niepełnosprawnych oraz matek z wózkami dziecięcymi, ponieważ w wejściu nie ma żadnego progu.

W sklepie znalazło zatrudnienie blisko 30 osób, głównie mieszkańców gminy Września i okolicznych miejscowości.

POLOmarket

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.