ZT „Kruszwica” wprowadza pierwszą w Polsce margarynę z kwasem DHA

Optima DHADzięki wyjątkowemu doborowi składników, margaryny Optima każdego dnia wspierają zdrowie Polaków. Z początkiem czerwca br. do tej wyjątkowej rodziny dołączył kolejny innowacyjny produkt – Optima DHA. Sięgając po nową margarynę konsumenci będą mogli uzupełnić niedobory kwasu DHA w diecie i tym samym zadbać o odpowiednie funkcjonowanie mózgu i wzroku.

Wychodząc naprzeciw potrzebom konsumentów ZT „Kruszwica” wprowadza na rynek kolejny produkt, który pomoże Polakom dbać o zdrowie i zbilansowaną dietę każdego dnia. Margaryna Optima DHA jest źródłem kwasu DHA, należącego do grupy kwasów tłuszczowych omega-3. Kwas ten jest kluczowym składnikiem budulcowym mózgu i siatkówki oka, wspomaga proces myślenia i zapamiętywania oraz wspiera utrzymanie wzroku w dobrej formie. Niestety ludzki organizm nie jest w stanie samodzielnie wytworzyć ilości DHA niezbędnej do utrzymania prawidłowego funkcjonowania mózgu i wzroku. Dlatego też tak ważne jest spożywanie produktów, dzięki którym możliwe jest jego uzupełnienie. Już teraz jednym z nich może stać się Optima DHA – pierwszy tego typu produkt w Polsce. Margaryna zawiera olej z mikroalg morskich, który jest pierwotnym i nieskazitelnym źródłem kwasu DHA. Produkt na tle rynku wyróżnia nie tylko unikalny skład, ale również niespotykane w tym segmencie opakowanie w morsko-zielonych barwach.

Margaryna pojawiła się na sklepowych półkach w czerwcu br. Optima DHA jest dostępna w sprzedaży w opakowaniu o pojemności 400g, w kanałach modern i traditional trade – pakowana w zbiorcze kartony po 8 sztuk. Sugerowana cena detaliczna wynosi 6,99 PLN.

Wprowadzeniu produktu na rynek będzie towarzyszyła kampania w telewizji, prasie i w internecie. Kampania będzie także wspierana materiałami POS w punktach sprzedaży.

 

1 koment.

  • 20 lis 2015 | URL komentarza | Odpowiedz

    Margaryna Optima DHA wyróżnia się na rynku nie tylko z powodu zawartości kwasów DHA ale także z powodu dobrego składu i wspomaganiu zdrowia. Mi smakuje i ją polecam. Lepiej zdrowo jeść niż łykać tabletki.

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.