Sieć Kefirek podejmuje współpracę ze Spar

KefirekW dniu 28 maja 2015 roku znana i rozpoznawalna w Krakowie sieć sklepów Kefirek podpisała umowę franczyzową z siecią SPAR. Wkrótce rozpocznie się proces rebrandingu 15 sklepów własnych sieci Kefirek.

Kompleksowość oferty, czyli warunki handlowe i organizacja łańcucha dostaw oraz pakiet działań poprawiających  efektywność sklepów, stały się kluczowym argumentem za podpisaniem umowy z siecią SPAR.

– zdecydowanie podkreśla Prezes Sławomir Rupikowski.

Zaufanie, jakim obdarzyli nas Zarząd i właściciele sieci Kefirek, to bardzo duże wyróżnienie i docenienie naszych działań zmierzających do poprawy oferty franczyzowej.  Cieszymy się, że do dwóch działających już w Krakowie sklepów Spar (przy ulicy Bajecznej i Strzelców-Reduta) dołączy 15 nowych sklepów.

– z zadowoleniem stwierdza Prezes SPAR Polska Rober Paździor.

Rozmawialiśmy o tym z Zarządem sieci Kefirek od dłuższego czasu. Wierzę, że połączenie pozycji sieci na lokalnym rynku z możliwościami, które oferuje system SPAR, sprawią iż sklepy własne sieci staną się liderem krakowskiego rynku w jakości obsługi klienta. To także kamień milowy w rozwoju sieci SPAR na rynku województwa małopolskiego.

– dodaje Przewodniczący Rady Nadzorczej Leszek Bać. 

To wydarzenie wpisuje się doskonale w trendy, które zauważamy na rynku. Według wielu analityków, ten rok będzie kontynuacją procesów związanych z poszukiwaniem właściwego Partnera przez sklepy. Właściciele sklepów czują, że „samotnie” bez wsparcia dużego Partnera ich byt może być zagrożony.

Widać już od pewnego czasu, że z coraz większą świadomością właściciele sklepów podchodzą do wyboru sieci. Oczekiwania wzrastają i nie chodzi już tylko o warunki handlowe i korzyści finansowe ale przede wszystkim o  działania związane z prowadzeniem sklepu, szczególnie organizacji łańcucha dostaw oraz systemu promocji dla klientów które muszą służyć podnoszeniu konkurencyjności ich sklepu.

Spar

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.