Familijne wafle gofrowe marki Colian

Gofry to nieodłączny element wakacji. Kuszą nimi nadmorskie kurorty, miejsce deptaki czy górskie uzdrowiska. Gdy perspektywa urlopu jest odległa, a w najbliższych planach nie ma letnich wyjazdów do miejscowości turystycznych, to z pomocą przychodzi marka Familijne z linią Familijne wafle Gofrowe.

Familijne wafle Gofrowe przenoszą w wakacyjny klimat. Ich wyjątkowe zestawienia przywołują skojarzenia i emocje towarzyszące jedzeniu letnich gofrów. Produkty te są idealne na rodzinne pikniki i wycieczki. Sprawdzą się jako wyśmienita przekąska w gronie najbliższych czy poczęstunek dla gości. A dzięki metalizowanej folii utrzymują swoją doskonałą kruchość i świeżość.

Familijne wafle Gofrowe zawierają lekki, puszysty mus, który w połączeniu z grubym i delikatnym wafelkiem stanowi unikalną propozycję. To jedyne na rynku wafle będące połączeniem kruchości z lekkością. Kruchość wydobyta z grubego wafla o „gofrowej” grawiurze komponuje się z lekkością kremu o konsystencji musu.

Ceniącym klasykę marka Familijne oferuje Familijne wafle Gofrowe: z musem czekoladowym i z musem o smaku waniliowym. Nie brakuje też propozycji z owocowym akcentem, obejmujących skrajne kompozycje smakowe: łagodną, słodką z cytrusem oraz kwaskowatą, wyrazistą z polskim owocem. Familijne Gofrowe z owocami są dostępne w dwóch wariantach: z cząstkami pomarańczy w kremie o smaku waniliowym oraz z cząstkami czarnej porzeczki w kremie o smaku jogurtowym.

Cena: ok. 3,60 zł

Colian

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.