Marka NESCAFÉ DOLCE GUSTO podjęła współpracę ze spółką Cursor

Nescafe Dolce Gusto

fot. Nestlé

Należąca do firmy Nestlé marka NESCAFÉ DOLCE GUSTO powierzyła spółce Cursor, należącej do Grupy Outsourcing Experts, kompleksową obsługę sklepu internetowego www.dolce-gusto.pl.

W ramach podjętej współpracy Cursor będzie realizował zamówienia konsumentów dokonujących zakupów w sklepie internetowym www.dolce-gusto.pl, który oferuje ekspresy, kawy i akcesoria marki NESCAFÉ DOLCE GUSTO. Do zadań Cursora należy pełen zakres usług: od magazynowania produktów, przyjmowania zamówień internautów i ich kompletacji, po fiskalizację sprzedaży, monitoring płatności i bezpośrednią współpracę z firmą  dystrybuującą przesyłki. Infrastruktura dedykowana do obsługi projektu obejmuje wydzieloną powierzchnię magazynową o pojemności kilkuset miejsc paletowych, a także specjalistyczne stanowiska do pakowania zamówień i fiskalizacji sprzedaży.

Wsparcie działalności e-sklepu NESCAFÉ DOLCE GUSTO to kontynuacja współpracy firmy Nestlé ze spółką z Grupy OEX. Dotychczas Cursor realizował na rzecz Nestlé działania w zakresie m.in. zarządzania i obsługi materiałów POS dla kilkuset handlowców firmy.

***

NESCAFÉ DOLCE GUSTO to innowacyjny i wygodny system, który dzięki specjalnym ekspresom i kapsułkom z najwyższej jakości kawą mieloną, pozwala na przygotowanie w domu pysznej kawy jak z kawiarni. Ten wyjątkowy koncept łączy doświadczenie i kawową wiedzę marki NESCAFÉ z innowacyjną technologią marki KRUPS. Bogaty asortyment napojów pozwala przygotować m.in. gorące Latte Macchiato, zimne Ice Cappuccino czy mocne Espresso Intenso, bo kawa nie musi być zawsze czarna. Więcej informacje na temat wszystkich napojów, ekspresów i akcesoriów NESCAFÉ DOLCE GUSTO, a także sklep internetowy na stronie www.dolce-gusto.pl.

Nestlé

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.