Pasztet Profi w czterech nowych smakach

Z końcem marca br. firma Profi wprowadza na rynek cztery nowe produkty i tym samym poszerza gamę Wielkopolskich Pasztetów z drobiem o cztery nowe smaki: pikantny, z cebulką, ze szczypiorkiem, z suszonymi pomidorami i bazylią.

Profi Pasztet Wielkopolski z drobiem

Cztery nowe produkty Profi:

  • Wielkopolski Pasztet z drobiem i szczypiorkiem
  • Wielkopolski Pasztet z drobiem, pikantny
  • Wielkopolski Pasztet z drobiem i cebulką
  • Wielkopolski Pasztet z drobiem, suszonymi pomidorami i bazylią.

Produkt sterylizowany. Nie zawiera konserwantów. Cena ok. 1,99 zł. Waga 131 g.

Wielkopolski Pasztet z drobiem to sztandarowy produkt firmy Profi i lider sprzedaży niezmiennie od ponad dwudziestu lat. Ten znany i popularny w kraju i za granicą pasztet powstaje w oparciu o tradycyjne receptury, z użyciem polskich składników wysokiej jakości; świeżych mięs i warzyw oraz aromatycznych, naturalnych przypraw. Profi jako pierwsza firma na polskim rynku wprowadziła innowacyjne opakowania – puszki aluminiowe, dzięki którym pasztet zachowuje świeżość i pełne walory smakowe.

W linii marki Wielkopolski Pasztet z drobiem znajduje się już kilkanaście wersji smakowych pasztetu: firmowy, z indykiem, z pomidorami, z papryką, z pieczarkami, z koperkiem, z zielonym pieprzem, z czosnkiem, a od dziś także ze szczypiorkiem, z suszonymi pomidorami i bazylią oraz pikantny z chilli i pieprzem. Wielkopolski Pasztet z drobiem to laureat wielu nagród w tym m.in. Hit Handlu 2014 na najlepiej sprzedający się produkt w kategorii Pasztety. Nowoczesna technologia produkcyjna, bezpieczne opakowania oraz liczne nagrody i wyróżnienia sprawiają, że Profi to najczęściej wybierana marka pasztetu wśród konsumentów.

Profi

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.